Five Nights at Freddy’s

2Five Nights at Freddy’s indir - (Direkt indir)

Five Nights at Freddy’s, üzerine tıklamalı ögelerin olduğu bir hayatta kalma-korku oyunudur

Çocukların ve ebeveynlerin göz alabildiğine eğlence ve yemek için geldiği Freddy Fazbear’s Pizza’daki yeni yaz işinize hoş geldiniz! Ana cazibe, elbette Freddy Fazbear; ve iki arkadaşı. Onlar kalabalığı memnun etmek için programlanmış animatronik robotlardır! Bununla birlikte, robotların davranışları geceleri biraz tahmin edilemez hale geldi ve sizi bir güvenlik görevlisi olarak işe almak, bir tamirci bulmaktan çok daha ucuzdu.

Küçük ofisinizden güvenlik kameralarını dikkatlice izlemelisiniz. Gecelik kullanmanıza izin verilen çok sınırlı miktarda elektriğiniz var (şirket bütçe kesintileri, bilirsiniz). Bu, gece gücünüzün bittiği zaman, artık güvenlik kapısı ve ışık yok demektir! Bir şey doğru değilse, yani Freddybear veya arkadaşları uygun yerlerinde değilse, onları monitörlerde bulmalı ve gerekirse kendinizi korumalısınız!

Five nights at Freddy’s de hayatta kalabilir misin?

Oyun boyunca kamera görüntülerinde görülen gazete kupürleri ve sesli mesajlarda bahsedilen hikâyeler restoranın geçmişinde meydana gelen bazı kazalar hakkında bilgi vermektedir. Telefondaki kişi eskiden animatroniklerin gündüzleri de dolaşmasına izin verildiğini ancak “87 ısırığı” olayı meydana geldikten sonra yasaklandığını söyler.

“Oyunun kontrollerinin ve temelinin tüm basitliğine rağmen Five Nights at Freddy’s ürkütücü. Tasarımdaki zekanın ve inceliğin bir deneyimi ürkütücü kılmak için nasıl kullanılabileceğinin harika bir örneği. Basit durağan görüntüler ve uygun karakter tasarımı gösteriyi çalıyor. Bu oyun ve Scott Cawthon’un insanların ürkütücü bebeklere ve oyuncaklara bakarken hissettikleri gizli korkular hakkında çok şey bildiğini gösterin. Korku ekmesi açısından zarif ve korkutucu oyunları seven herkes için sahip olması gereken bir oyun.”


Five Nights at Freddy’s indir - (Direkt indir)

15.968
OYUN BİLGİLERİ 13 Mart 2022 17:37
Five Nights at Freddy’s

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 223.85 MB

Crack: v1.131

Tarih: 18 Ağustos 2014

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?