Fishing Paradiso

0Kötü haber: Öldün. İyi haber: en azından cennettesin!

Öbür dünyada ilk uyandığında, kendini okyanusun orta yerinde terk edilmiş küçük bir adada buldun. Şaşaalı kapılar, selam vermek için sıraya dizilen melekler bunların hiçbiri yoktu-sadece birkaç palmiye ve sana eşlik eden sinir bozucu ufak bir kuş. Cennet denen yer için pek de parlak durmuyor. Seni bir şeylerden koruyacak bir barınak veya yemek için herhangi bir yiyecek yok. Sadece kıyıda duran eski bir olta var. Görünüşe göre balık tutmayı öğreneceksin.

Neyse ki, uzun süre yalnız kalmayacaksın, sadece kendi teknene ve “Gök Telefonu” adlı cihaza erişene kadar. Bununla, balıkçılık keşiflerini planlayabilir, ekipmanını geliştirebilir, öbür dünyanın diğer sakinlerinden istekler alabilirsin. Bu istekleri karşılayarak bu dostane ruhlarla daha samimi olup nihayetinde yeni balık tutma mekanlarına ve daha ilginç balık türlerine erişebilirsin. Her adım seni sırlarla dolu efsanevi Tanrı Balığının gizemini çözmeye biraz daha yaklaştıracak…

Fishing Paradiso, anlatı tabanlı hem rahatlatıcı hem de terepatik rol yapma stili macera oyunudur. Daha fazla balık tuttukça oyunun daha fazla bölümü açılıyor, yeni mekanlar ve yeni hikayeleri keşfediyour, yeni karakterlerle tanışıp arkadaş oluyorsun. 100’ün üzerinde balık türü ve düzinelerce ekipman yükseltmesi, toplanabilir eşyalar, denizlere açılıp bu cennetin sunduklarını görmek için daha iyi bir zaman olamaz!


5.331
OYUN BİLGİLERİ 4 Haziran 2022 15:35
Fishing Paradiso

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 109.8 MB

Crack: P2P

Tarih: 1 Haziran 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?