Firmament

0Firmament, en çok satan oyunlar Myst ve Riven’ın arkasındaki efsanevi oyun stüdyosu tarafından hazırlanan yeni bir bulmaca-macera oyunudur. Derin hikaye anlatımı ve dünya inşa etme özelliklerine sahip, 3 benzersiz Diyarın ve ötesinin gizemlerini keşfederken ve kilidini açarken bu görünüşte terk edilmiş dünyanın hikayesini keşfedin!

Eşsiz bir steampunk estetiğine sahip olan Firmament, sizi Cyan Worlds’ün meşhur efsanevi derin dünya inşasını keşfetmeye davet ediyor. Gökkubbe, her köşesinde görülecek heyecan verici yeni manzaralarla harika bir görsel şölen. Aynı zamanda, Gökkubbe dünyası tamamen akla yatkın geliyor; sanki daha büyük bir amaç düşünülerek inşa edilmiş gibi… Oynarken keşfetmeye zorlanacağınız bir amaç.

Keşfederken yanınızda “Ek” adı verilen bir cihaz taşıyorsunuz. Bu Ek, Arsanın Alemlerindeki çeşitli cihazlarla etkileşime girerken sizin arayüzünüzdür. Karşılaştığınız bulmacaları çözmek için Ek’i kullanmak, sizi bu yerin sakladığı sırların kilidini açmaya daha da yaklaştıracak.

Gökkubbe’de tamamen yalnız değilsiniz. The Adjunct’a ek olarak, sizinle paylaşacak kendi hikayesi olan gizemli bir hayalet de size katılıyor. Keşfettikçe, her biri açığa çıkarılacak sırlar ve gizemler içeren 3 Diyar ile tanışacaksınız. Diyarlar hangi amaca hizmet ediyor? Size eşlik eden ruha güvenilebilir mi?


9.887
OYUN BİLGİLERİ 18 Mayıs 2023 20:55
Firmament

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 12.05 GB

Crack: FLT

Tarih: 18 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?