Firelight Fantasy: Force Energy

2Firelight Fantasy: Force Energy indir - (Direkt indir)

Firelight Fantasy: Force Energy – üçüncü şahıstan muhteşem kılıç savaşları hakkında bir oyun.
Bu oyun İskandinav mitolojisine dayalı bir aksiyon oyunudur. Kendinizi Thor ve Grungnir’in nasıl savaştığına dair alışılmadık bir hikayeye bırakın.

SÜRÜCÜ VE AT
Odin bir keresinde Sleipnir’e binmek ve neler olduğunu görmek istiyordu. Önce tanrıların babası dünyayı dolaştı ve üzerinde her şeyin yolunda gittiğinden emin olarak sekiz ayaklı atını doğuya gönderdi. Buluttan buluta sıçrayan Odin, hızla Jotunheim’a ulaştı ve şiddetli ve güçlü dev Grungnir’in etki alanı olan Taş Dağlar’ı dörtnala geçti.

KİM DAHA HIZLI?
Odin ve Grungnir birbirleriyle savaşmaya karar verdi. Ama silahların yardımıyla değil, cesur atları sayesinde. Kovalamacadan uzaklaşan ve öfkeyle kör olan dev dörtnala gitti, yola sapmadı ve ancak kendini lüks Odin’in sarayının önünde bulduğunda ve davetsiz konuğu her yönden çevreleyen tanrıları görünce aklı başına geldi. .

BÜYÜK ŞÖLEN
Grungnir hemen indi ve gururla somurtarak – sonuçta ve tanrıların ziyafetlerine davet ettiği ilk dev oydu – salona girdi. Tanrılar onu Thor’un genellikle oturduğu yerdeki masaya oturttular ve önüne iki büyük kadeh sert bal koydular. Ama en ilginci biraz ileride Thor döndüğünde deve ne olacak?


Firelight Fantasy: Force Energy indir - (Direkt indir)

13.587
OYUN BİLGİLERİ 18 Şubat 2022 17:46
Firelight Fantasy: Force Energy

Tür: Aksiyon, Dövüş, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.9 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 18 Şubat 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?