Fire & Maneuver

0Fire & Maneuver indir - (Direkt indir)

Genel Bakış
The Armchair History ekibinden Fire & Maneuver adlı benzersiz bir strateji oyunu geliyor. Tarih meraklıları, savaş oyunu tutkunları ve sıradan oyuncular için yapılan bu oyun, tarih ve oynanabilirlik arasındaki mükemmel dengeyi sağlıyor. F&M, yoğun tarihi araştırmalar sonucu oluşturulan gerçekçi birimler ve tutkulu bir ekip tarafından geliştirilen akıllıca mekaniklerle herkes için biraz şey sunan bir strateji başlığı sunuyor.

Viktorya dönemi savaşlarının içinde bulunun ve her an yeni bir taktiksel ya da teknolojik yenilikle karşı karşıya kalın. F&M’deki tek amacınız askeri zaferdir, politika ve ekonomi gibi konuları unutun.

Tarihi savaşların yeniden canlandırılmasında arkadaşlarınıza karşı savaşın veya Avrupa’nın yeni bir yolunu çizmek için tarih yolundan sapın. Sürekli saldırının değerli kaynaklarınızı tükenmesine neden olduğu için kampanyanızı saldırgan bir şekilde sürdürmeye devam edip etmemeye dikkatlice karar verin. Ve sürekli geliştirilen yeni ülkeler ve birimlerle, tarih sayfalarına adınızı yazmanın yeni yollarını keşfedin.

Sıra Tabanlı Savaşa Yeni Bir Bakış Açısı
Hiçbir plan düşmanla ilk temasla sağlam kalmaz ve F&M, sizi tarihi generallerle aynı konuma koyar: rakibinizin hareketlerini önceden tahmin etmek.

Oyunun yenilikçi “eşzamanlı sıra sistemi”, rakibinizin olası hareketlerini dikkatlice düşünmenizi gerektirir. Zaten yapılan bir harekete pasif bir şekilde tepki vermek yerine, tüm olasılıkları aktif olarak değerlendirmeniz ve rakibinizin hangi taktik seçimi yapması muhtemel olduğuna karar vermeniz gerekir…

Ve hangi harekete cevap vermemeyi kabul edebileceğinizi düşünün. Daha iyi bir konuma geri çekilin, sert bir şekilde saldırın veya sadece kararlı bir şekilde savunun ve rakibinizin ne yapacağını görün – tercih sizin ve emirleriniz kesindir.


Fire & Maneuver indir - (Direkt indir)

8.768
OYUN BİLGİLERİ 20 Nisan 2023 12:54
Fire & Maneuver

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 10 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 20 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?