Finish Report

0OYNANIŞ
Tek kişilik bir soruşturma birimi olarak, yaklaşık 300 kişilik uzay istasyonumuzdan birinin neden sessiz kaldığını öğrenmek zorundasınız. Gizemi çözmek için farklı görevleri yerine getirmek için mekiğinizin bilgisayarını kullanmanız gerekecek.

Bilgisayarınıza ek olarak, uzaktan kumandalı bir gezici, uzay istasyonunun koridorlarında gezinmenize yardımcı olacaktır.

Orada bir terminal bulduğunuzda istasyonun günlük dosyalarını indirmek için bu geziciyi bir “iletişim köprüsü” olarak kullanabilirsiniz. Raporunuz, okunan her günlük dosyasıyla birlikte büyüyecektir. Raporunuzu istediğiniz zaman bitirebilirsiniz, ancak bu, orada gerçekte ne olduğunu öğrenmek için yeterli olur mu?

HİKAYE
Uzak gelecekte, insanlık zaten uzun zamandır yıldızlara ulaştı. Uzay gemileri, farklı gezegenlerde şehirler, uzayın derinliklerinde uzay istasyonları inşa ediyorlar. Yine de, bizimki dışında başka bir yaşam formu belirtisi yok.

Derin uzayda, bilinen uzayın tam çevresinde bir uzay istasyonu sessizleşir. Günler haftalar, haftalar aylar oluyor ve onlardan hala bir cevap yok. Uzun menzilli sensörler, istasyonun hala orada olduğunu ve bozulmamış göründüğünü gösteriyor, ancak bu kadar uzaktan söylemek zor.

Siz, tek kişilik bir soruşturma ekibi olarak, orada durağan bir şekilde seyahat etmek ve onlara ne olduğunu öğrenmek için seçildiniz.
Yüksek Komuta sizden ayrıntılı bir rapor talep ediyor. Bu kadar kolay bir görevi yerine getirebilecek misin?


8.807
OYUN BİLGİLERİ 21 Ağustos 2023 16:10
Finish Report

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 824.52 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?