Final Vendetta

0Final Vendetta, klasik atari oyunlarının tarzında hazırlanan, 1 veya 2 oyuncuyla oynanabilen aksiyon dolu ve çarpıcı bir beat ’em up oyunudur. Oyun, muhteşem pixel çizimleri ve Utah Saints’ten özel parçaların bulunduğu sarsıcı oyun müziklerine sahip! Savaşarak tehlikeli ortamlarda ilerlerken kötü adamlar ve sert kadınlarla dövüş.

Ünlü “Syndic8” çetesi başkentin kontrolünü yavaşça eline geçiriyor ve Claire Sparks’ın kız kardeşini kaçırıyor. Fakat onların bilmediği bir şey var: Claire kardeşini kurtarmak için ne gerekiyorsa yapacak ve onu durdurmaya çalışan herkesi mahvedecek! Claire iki arkadaşıyla (aynı zamanda ev arkadaşları) güçlerini birleştiriyor, biri profesyonel güreşçi Miller T. Williams diğeri de sokak hayatından anlayan eldivensiz boks dövüşçüsü Duke Sancho. Birlikte Claire’in kız kardeşini kurtarmak amacıyla Londra’nın acımasız sokaklarında savaşarak ilerlemeleri gereken tehlikeli bir göreve çıkıyorlar.

Bir öğrenci ve dövüş sanatları uzmanı olan Claire Sparks, kız kardeşini kurtarmak için kendini hiç istemediği bir karmaşanın içinde buluyor. Duke Sancho, Londralı zeki bir eldivensiz boks dövüşçüsü, lakabını Duke of Wellington adlı bir bardaki kavgadan almış. Kapı gibi bir vücudu olan Miller T. Williams’ı da unutmadan edemeyiz; kendisi Kanadalı bir eski profesyonel güreşçi, fazla kuvvet uyguladığı için ihtilaflı bir şekilde müsabakalardan men edilmiş. Bu üç arkadaş, Claire’ın kız kardeşini kurtarmak için tehlikeli bir maceraya çıkarak birlikte Londra sokaklarında savaşarak ilerlemek zorunda!

Oyun mekanikleri, bu oyun türünün hayranlarını memnun bırakacak şekilde hazırlandı. Oyuncuların bir sürü hamle imkanı ve blok, koşma, sıyrılma, düşen düşmanlara saldırma ve hatta havadaki düşmanlara kombo yapma gibi olanakları var! Her karakterin eşsiz bir tarzı ve oyuncuların öğrenip ustalaşması gereken çeşitli hamleleri var.

Final Vendetta oyununda Utah Saints, Featurecast ve Krafty Kuts’ın hazırladığı yepyeni özel parçalar içeren çarpıcı oyun müzikleri var! Birleşik Krallık dans müziğiyle ünlü bir yer ve bu heyecanlandırıcı oyun müzikleri Final Vendetta’daki aksiyonla çok uyumlu bir şekilde sunuluyor.


8.060
OYUN BİLGİLERİ 18 Haziran 2022 15:52
Final Vendetta

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Dövüş, Oyun

Platform: PC

Boyut: 253.5 MB

Crack: REPACK

Tarih: 17 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?