Final Upgrade

0Final Upgrade indir - (Direkt indir)

Final Upgrade’de, kolonistlerin galaksiye yayılmasına yardımcı olmak için insanlık tarafından yaratılan yapay zekanın (AI) rolünü deneyimleyeceksiniz.

Her oyun oturumunda, galaksinin bölgelerinden birini fethetmekle görevlendiriliyorsunuz.

Bölgeye minimum kaynak taşıyan bir gemiyle vardığınızda, 100 sektöre yayılmış, kolonistlerin ihtiyaç duyabileceği her türlü kaynağı üreten devasa bir fabrika inşa etmelisiniz.

Çeşitli inşaat araçlarını kullanın.

Nesneler paneli üzerinden klasik inşa moduna ek olarak, oynatıcı, tamamen bağlı makineleri veya hatta tüm üretim zincirini birkaç tıklamayla kurmanıza olanak tanıyan hızlı inşa modunu kullanma seçeneğine sahiptir.

Herhangi bir segment daha sonra sınırsız kullanım için bir modüle kaydedilebilir.

Eşsiz gemiler ve istasyonlar tasarlayın.

Oyuncu, istasyonlar ve gemiler için yerleşik planları kullanabilir, kendi benzersiz planlarını oluşturabilir veya Steam atölyesinden başkaları tarafından oluşturulan planları indirebilir.
Kaynak akışlarını otomatikleştirin.

Oyuncu, hem birçok görevi manuel olarak gerçekleştirebilir hem de kontrollü gemilerde ve istasyonlarda otomatik mantıktan birini çalıştırarak bunları orada otomatikleştirebilir. İşte bunlardan bazıları: nakliyeci, inşaatçı, madenci, enerji taşıyıcısı, mühimmat taşıyıcısı, savaş gemisi.


Final Upgrade indir - (Direkt indir)

2.593
OYUN BİLGİLERİ 6 Ocak 2023 19:32
Final Upgrade

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.0 GB

Crack: v1.0.0.25

Tarih: 6 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?