Filthy Animals Heist Simulator

1Filthy Animals Heist Simulator indir - (Direkt indir)

Filthy Animals: Heist Simulator, toplam 21 benzersiz soygun seviyesi içeren 8 farklı bölüme yayılan, 1-4 oyunculu kaotik bir çok oyunculu soygun oyunudur ! Pis Hayvan Bossman Suç Beyni Tony’nin emirlerini yerine getirerek mutant hayvanların rolünü üstlenin . Bir marketten , bir banka soygunundan başlayarak bir dizi soygunla ortalığı kasıp kavurun , ardından uzaya kadar uzanan görevlerle süper gizli bir askeri üsse girin!

Çivilenmemiş her şeyi çalmaya çalışırken tek başına çalmak, 3 arkadaş getirmek ve ortalığı mahvetmek güvenli değil. Çevrimiçi veya yerel kooperatif oynayın ve kaosu getirin! Ama biraz yalnız kalmaya ihtiyacın varsa merak etme, seni tek oyunculu modda da buluruz.

Filthy Animals tam klavye ve fare desteğine sahiptir, ancak unutmayın – Filthy Animals bir kontrol cihazında en iyisidir!

Başarı, dişlerinizi kesmek için size daha büyük ve daha zorlu soygunlar getirir. Bir mağaza ile başlayın, bir bankaya geçin ve ondan sonra… sınır yok! Gerçekten.

Kimse soygunların kolay olduğunu söylemedi. Her bölüm, hırsızlığınızı durdurmaya kararlı düşmanlarla ve çoraplarınızı uçuracak çevresel tehlikelerle dolu. Dikkatli bir planlama ve bir sürü beceriksizlikle, en iyileriyle ezip geçebileceksiniz. Hayatınızı kaybetseniz bile, asla korkmayın, ekibinizin sizi tuvalete atmasını sağlayın ve kısa sürede geri döneceksiniz ve formda savaşacaksınız.

Güverte size karşı istiflenmez, her mutant hayvanın kendi özel yeteneği vardır, bu da bir şeyleri patlatmanıza, seviyeleri parçalamanıza ve oyun alanını düzleştirmenize izin verir. Kaosu getirin ve dağılmasına izin verin, sadece takım arkadaşlarınızı mahvetmemeye özen gösterin. Zafere giden yolu parçalamak için ihtiyacınız olan gücü vermek için gazoz içip taco ve diğer baharatlı Meksika yemeklerini yiyin!


Filthy Animals Heist Simulator indir - (Direkt indir)

6.975
OYUN BİLGİLERİ 5 Nisan 2023 15:54
Filthy Animals Heist Simulator

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.66 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 4 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?