Filmmaker Tycoon

1Filmmaker Tycoon indir - (Direkt indir)

Filmmaker Tycoon, kendi Movie Studio’nuzu kurmanıza ve ödüllü Filmler yapmanıza olanak tanır. Film Stüdyonuzu tasarlayın, Senaryolarınızı yazın, ünlü Aktörleri ve Yönetmenleri işe alın ve istediğiniz Filmleri yapın!

Movie Studio’nuzu tasarlayın ve oluşturun
Hayallerinizdeki Film Stüdyosunu tasarlayın. Bir Senaryo Yazımı Ofisi, Post Prodüksiyon Stüdyosu, Araştırma Laboratuvarı, Film Setleri ve daha fazlasını inşa edin…
Teknolojiler
Teknolojileri araştırarak filmleriniz için yeni sahnelerin, daha iyi pazarlama kampanyalarının, daha iyi post prodüksiyon profillerinin ve Movie Studio’nuz için dekoratif öğelerin kilidini açın.

Yer Keşfi ve Film Setleri
Daha fazla Film Seti oluşturmak için personelinizi keşif lokasyonlarına gönderin. Her Film Seti, filmlerinizin daha iyi görünmesini sağlamak için aydınlatma, ses ve kamera sabitleme yükseltmeleriyle daha da yükseltilebilir.

Ekipman Sistemi
Filmmaker Tycoon’un Ekipman Sistemi, gerçek dünyadaki kameralar ve lensler örnek alınarak modellenmiştir. Her Kamera ve Lens Kiti farklı bir şey sunar. Filmlerinizde hangi kameraları ve lensleri kullanmak istediğinize siz karar verirsiniz.

Sahne Oluşturucu
Hayallerinizdeki filmi yaratmak için 100’den fazla sahneyi karıştırın ve eşleştirin. Her sahne, arka plan sahneleri ve karakterlerle daha da özelleştirilebilir.

Çalışanlarınızı Yönetin!
Filmmaker Tycoon’daki her karakter benzersizdir ve kendine has özellikleri ve davranışları vardır. Çalışanlarınızı yakından takip edin, aksi takdirde sette korkunç bir şey olabilir.


Filmmaker Tycoon indir - (Direkt indir)

22.760
OYUN BİLGİLERİ 24 Eylül 2023 22:03
Filmmaker Tycoon

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.28 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 21 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?