File Destined

4File Destined, Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilmiş bir psikolojik gerilim oyunudur. Etkileyici hikâyesi ve gerçekçi mekânlarıyla tüyleriniz ürperirken, Oliver’ın hikâyesinin ardındaki gizeme de tanık olacaksınız.

Oliver’ın bu son vakası, daha büyük bir resmin sadece küçük bir parçası olabilir mi? İpuçlarını topla, davanın arkasındaki gizemi çöz ve gerçeği ortaya çıkar.

Sonunda gerçek, oldukça rahatsız edici ve beklediğinizden farklı olabilir.

Ülkenin en yakından takip edilen cinayet vakalarından birinin, sorumlularını ve ipuçlarını bulmaya çalışırken, hiç ummadığınız anda beklenmedik tehlikelerle karşılaşacaksınız.

Olay yerini dikkatlice inceleyin, çünkü bulacağınız her şey sizi aradığınız gerçeğe bir adım daha yaklaştıracak.

Göreviniz sırasında karanlıkta çok fazla zaman geçirmemeye dikkat edin, çünkü karanlıkta bu dünyadan olmayan kötü ruhlar barınabilir.

Olayla ilgili önemli bir bilgi taşıyıp taşımadıklarını görmek için haritadaki nesneleri araştırmanız ve yakından incelemeniz gerekecek.

Bu sırada düşmancıl, karanlık bir ortamda ışık kaynağı olarak elinizde yalnızca bir çakmakla hayatta kalmaya çalışacaksınız. Çakmak gerçek hayat mekaniğine sahiptir, bu yüzden kullanırken dikkatli olun, aksi takdirde karanlıkta kalırsınız.


32.495
OYUN BİLGİLERİ 26 Şubat 2023 13:33
File Destined

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.90 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 25 Şubat 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?