Fights in Tight Spaces

0Fights in Tight Spaces indir - (Direkt indir)

Oyun, deste oluşturma, sıra tabanlı taktikler ve heyecan verici animasyonlu dövüş sahnelerini klasik aksiyon filmi ortamında bir araya getiriyor. Olasılıkların üstesinden gelerek düşmanlarını yenmek için elini, hızını ve konumunu dengelemeyi öğren.

Kendinin ve rakiplerinin oyun tarzına uygun bir deste oluştururken 200’den fazla kart arasından seçim yap. Rastgele olaylarla karşılaş, iyileştirmeler (ya da yaralar) al ve ilerideki dövüşler için ajanını en iyi şekilde nasıl geliştireceğin konusunda kritik seçimler yap.

Ana Özellikler:
Alanı Kontrol Et: Ortamı düşmanlarına karşı kullan
Beceriler Kazanmak İçin Kendini Eğit: Oyun tarzına uygun bir deste oluştur, hamlelerini geliştir ve ajanına çeşitli iyileştirmeler sağla
Yüksek Değerli Hedefleri Koru: Dünya çapında VIP’ler için koruma olarak çalışırken yeteneklerini ve becerilerini kullan
Sonsuz Tehditler: Her oynadığında gelen yeni bir görevle, taktiklerini geliştir, yeni olasılıkların kilidini aç ve yeraltı suç dünyasını yenmek için stratejini mükemmelleştir

Casusluğun çoğunlukla araştırmacı ekiplerinin veri paketlerini incelemesiyle gerçekleştiği bir çağda, Section Eleven’ın yaklaşımı daha uygulamalı: elektronik iletişim alanlarının dışında yaşayan ve faaliyet gösteren suç örgütleriyle ilgileniyorlar. Diğer istihbarat örgütleri başarısız olunca Section Eleven’ı ararlar.

Bir Section Eleven ajanı olarak görevin ortaya çıkan tehditlere doğrudan çözümler bulmak… Çoğunlukla insanların yüzünü bir şeylere çarparak.


Fights in Tight Spaces indir - (Direkt indir)

16.028
OYUN BİLGİLERİ 10 Nisan 2022 14:20
Fights in Tight Spaces

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.4 GB

Crack: GOG

Tarih: 2 Aralık 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?