Festival Tycoon

0Festival Tycoon indir - (Direkt indir)

Müthiş bir itibar oluşturmak ve büyük paralar kazanmak için gruplar ve markalarla birlikte çalışarak müzik festivalinizi bir arka bahçe bonanzasından kaçırılmayacak bir küresel etkinliğe dönüştürün! Kariyer modu, korumalı alan modu ve hatta aşırı mod ile oynamanın birçok yolu var.

Sınırlı bir bütçeyi kendi zevkinize göre dengeleyerek folk, rock ve techno gibi çeşitli gruplardan birini kiralayın. Titreşimleri tam olarak almak için kendi müziğinizi yükleyin!

Hem pratik hem de güzel bir festival alanı tasarlamak için geniş bir bina ve dekorasyon kataloğundan seçim yapın. Bir tema etrafında zanaat yapın, özel haritalar kullanın ve oluşturun, yerel müzik yükleyin.

Büyük sözleşmeler büyük sorumluluk getirir. Sponsorlar hayalinizdeki prodüksiyonu finanse edebilir, ancak yüksek taleplerle gelirler. İtibarınızı artırmak ve bir dahaki sefere daha fazla fon almak için festivalinizi iyi yönetin!

Gösteri başladığında rahatlayabileceğinizi düşünmeyin. Bebek bakıcılığından çöpleri toplamaya kadar her şeyin mükemmel bir şekilde çalıştığından emin olmak senin elinde!


Festival Tycoon indir - (Direkt indir)

5.523
OYUN BİLGİLERİ 5 Mayıs 2022 18:06
Festival Tycoon

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.82 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 4 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?