Fell Seal Arbiter’s Mark

0Fell Seal Arbiter’s Mark indir - (Direkt indir)

Fell Seal: Arbiter’s Mark, steampunk dokunuşuyla bir fantezi dünyasında geçen hikaye odaklı, sıra tabanlı bir taktik RPG’dir.

Tüm ülkede istikrarı ve düzeni korumakla görevli Ölümsüz Konsey ajanı Arbiter Kyrie’nin kontrolünü elinize alın ve zorlu karşılaşmalarda birliklerinize liderlik edin.

40’tan fazla hikaye karşılaşmasıyla ortaya çıkan ve zorlu oyun sonu içeriğiyle tamamlanan destansı ve olgun bir hikayeyi deneyimleyin.

Elle çizilmiş güzel ortamlarda gerçekleşen, engebeli arazi ve yükseklikte klasik taktik savaş savaşları.

30’dan fazla sınıf ve 300 yeteneğe sahip derin ve karmaşık bir sınıf sistemi , sınıf, alt sınıf ve pasif seçim yoluyla karakterlerinizin her birini gerçekten özelleştirmenizi sağlar.

İster çok yönlü bir general, ister kendini işine adamış bir büyü-yapıcı ya da güçlü bir düşmanı ezme uzmanı olsun, tasavvur ettiğiniz karakteri dikkatlice oluşturun!

Geniş bir yelpazeden portrelerini, kıyafetlerini, renklerini ve genel görsellerini seçerek birliklerinizin görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin.

Ordunuzu , satın alınan, düşmüş düşmanlardan toplanan veya işçilikle yaratılan 240’tan fazla ekipmanla donatın .

Yüzyıllar önce, acımasız bir yıkım canavarı dünyayı paramparça etti. Bu ihtiyaç anında, ilk Ölümsüzler esrarengiz güçlerine kavuştular, güçleri o kadar büyüktü ki, diğer her şeyin başarısız olduğu toprakları kasıp kavuran canavarı yok etmeyi başardılar.

Böyle bir yıkımın bir daha olmasını önlemek için Ölümsüzler, küresel ölçekte düzeni ve istikrarı sağlayacak bir Konsey oluşturmak için bir araya geldi ve herhangi bir savaş veya kaos belirtisinde devreye girdi.

Ölümsüzler çok güçlü olabilir, ancak sayıları azdır. Hatta tüm arazileri denetleyemezler. Bu nedenle, ülkedeki insanları karşılaştıkları daha günlük tehlikelerden korumak için ölümlü ajanları Arbiter’lara güveniyorlar.

Hakemler arazide dolaşarak haydutları, asi canavarları ve sahtekar memurları ortadan kaldırır; onların sözü kanundur.

Ancak bir Arbiter, kendi düzenini saran derinleşen yolsuzluğu ortaya çıkarır ve eski zamanların acımasız canavarı kadar korkunç bir tehdidin yayılmasını durdurmak ona düşer.


Fell Seal Arbiter’s Mark indir - (Direkt indir)

9.429
OYUN BİLGİLERİ 6 Ocak 2023 19:44
Fell Seal Arbiter’s Mark

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.27 GB

Crack: v1.6.0-GOG

Tarih: 30 Nisan 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?