fault – StP – LIGHTKRAVTE

0fault – StP – LIGHTKRAVTE dünya çapında 500.000’den fazla kopya gönderen fault serisindeki en son giriştir.

Hatalı hikayeler, bilimkurgunun fantaziyle kaynaştığı bir dünyada insan dramının sürükleyici hikayelerini anlatan sinematik görsel romanlar biçiminde sunulur.

Serinin türleri bükme ve harmanlama konusundaki benzersiz yeteneğini deneyimlerken, aynı zamanda okuyucuları meşgul eden iyi hikaye anlatımının temellerini koruyun.

Zevkiniz ister aksiyona ve maceraya, ister soyut absürtlüğe yönelse de, kusura bakmayın sevecek bir şeyler bulacaksınız.

Sonsuza kadar erişilemeyecek dünyalar var, ve asla gerçekleşmeyecek dilekler.

Manakravte olarak bilinen bir teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşmasının halkının yaşamını büyük ölçüde zenginleştirdiği Rughzenhaide Krallığı’nda, Khaji adında sıradan ve tamamen sıradan bir çocuk, bir meyve çiftçisinin oğlu olarak tamamen sıradan bir hayat sürüyor.

Khaji’nin hayali ressam olmaktır ve becerilerini geliştirmek için özenle çalışır.

Günden güne pratik yapıyor ve günden güne akranlarının üstün yeteneği ve yaratıcılığıyla yüzleşmek zorunda kalıyor. Kendine güveni gitgide hırpalanır, ama günleri değişmez, sıradan ve huzurlu kalır…

Bak anne, hareket ediyorlar!
Hem yeni hem de tanıdık karakterler, muhteşem etkileyici animasyonlarla sahneleri daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçirirken hayret edin!


5.675
OYUN BİLGİLERİ 29 Mayıs 2022 14:34
fault – StP – LIGHTKRAVTE

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.98 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 28 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?