Fate/Samurai Remnant

0Fate/Samurai Remnant indir - (Direkt indir)

Her türlü dileği yerine getirebilecek olan Waxing Moon uğruna verilen savaş – Waxing Moon Ritual. Dileklerinin ya da Masters’ın peşinde koşan yedi birey, Ritual uygulayıcılarıdır. Yedi Heroic Spirits ya da Servants, Masters tarafından bu dünyaya çağrılır. Yedi Masters ile yedi Servants’ın birlikte verdiği mücadelede perde açılıyor.

Edo şehrini boydan boya dolaşın ve Waxing Moon Ritual’da zafere ulaşın. Dövüşün, keşfedin, sohbet edin… Bu aksiyon RPG’sinde birçok unsur derinlemesine iç içe geçmiş durumda!

– Master ve Servant çarpışmalarda birlikte mücadele verirler
Çarpışmalar sırasında Master ve Servant’ı kontrol edin ve hayatta kalmak için birbirleriyle olan bağlarını kullanın. Düşmanı ve çarpışmanın durumunu değerlendirirken avantaj elde etmek için çeşitli saldırılar kullanın.

– Edo’yu keşfedin
Yoshiwara, Kanda, Akasaka… Edo’da çeşitli ünlü yerler Ritual’a sahne olacak. Şehri keşfederken diğer Masters ile dövüşebilir veya bir Master olarak büyümenize yardımcı olacak şeyler öğrenebilirsiniz. Edo’da yaşayanlarla etkileşime geçebilir, bir yiyecek tezgahında enerjinizi yenileyebilir veya köpekler ve kedilerle oynayabilirsiniz.

– Çeşitli karşılaşmalar
Edo kasabasında, Rogue Servants ile karşılaşabilirsiniz. Onlarla etkileşiminizi derinleştirir ve bir bağ kurarsanız, büyük güçleriyle Iori’ye yardım edecek güvenilir müttefikler haline geleceklerdir.


Fate/Samurai Remnant indir - (Direkt indir)

16.590
OYUN BİLGİLERİ 29 Eylül 2023 22:42
Fate/Samurai Remnant

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 21 GB

Crack: RUNE

Tarih: 29 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?