FatalZone

1Hayatta kalmak ölümcül bir bedel gerektirir…

Ölümcül bir virüsün harap ettiği bir dünyada zombi ordularını yok edin ve hayatta kalan son kamplardan biri için kaynak toplayın. FatalZone, kampınızı güçlendirdiğiniz ve paralı askerleri ölümcül görevlere gönderdiğiniz, roguelike ve RPG unsurlarına sahip bir otomatik nişancı oyunudur… bunların hepsi insanlığı kurtarmak için!

En etkili yapıyı oluşturmak ve çok sayıda yeni beceri ve yeni karakterin kilidini açmak için ölümcül koşularda her şeyi riske atın. Paralı askerinizin seviyesini savaş alanında yükseltin ve onlara kampta yeni beceri kombinasyonları kazandırın. Ne kadar çok koşarsanız, gazileriniz o kadar tecrübeli olur, ancak herkes ölümlüdür.

Takviyelerin kilidini açmak için hayatta kalanlar kampınızı geliştirin. Eğitim Salonunda paralı asker becerilerinizi yükseltin, Paralı Asker Üssünde yeni paralı askerler toplayın ve atölyede silahlarınızı ve zırhınızı yükseltin. Yükseltilmiş binalar hayatta kalma şansınızı artırır.

Koşu sırasında paralı askerleriniz vücuda zarar veren virüse maruz kalır. Daha büyük bir viral yük, paralı askerin fiziksel durumunu zayıflatır ve yararlı veya zararlı olabilecek bir mutasyon geliştirme şansını artırır. En uygun dövüşçüyü yaratmak için deneyler yapın!

Zombilerin saldırısına uğramak üzereysen canını kurtarmak için koş! Tahliye her zaman bir seçenektir; görevinizi erkenden tamamlayın ve başka bir gün savaşmak için yaşayın. Sadece helikoptere gidin!


10.364
OYUN BİLGİLERİ 24 Ekim 2023 15:04
FatalZone

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 393.03 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 23 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?