Fatal Frame Project Zero Mask of the Lunar Eclipse

3Fatal Frame Project Zero Mask of the Lunar Eclipse indir - (Direkt indir)

Rogetsu Isle’da bir festival sırasında bir grup çocuk gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Çocuklar bulunur ancak hafızalarını kaybetmişlerdir. Şimdi ise adaya genç kız olarak geri dönerler. Kızlar, akla hayale sığmayacak korkunç varlıkları yakalayıp hapsetme gücüne sahip bir kamera olan Camera Obscura’nın yanı sıra, çeşitli yerleri keşfederken ve peşlerini bırakmayan geçmişlerine dair gerçeği açığa çıkarmak için çabaladıkları sırada kendilerine saldıran hayaletleri savuştururken, el fenerlerinin zayıf ışığına bel bağlarlar.

-Camera Obscura
İntikam peşinde olan hayaletleri geri püskürtme ve fotoğraflarını çekerek güçlerini hapsetme yeteneğine sahip eski bir fotoğraf makinesidir. Dolayısıyla, oyunun başından sonuna kadar vazgeçilmez bir öğedir. Camera Obscura, hayaletleri kadrajdan tespit edip fotoğraflarını çekerek zarar vermek için onlara karşı bir silah olarak kullanılabilir. Özel gücü sayesinde, yeni yerlerde yönlerini bulmalarını sağlayan anahtarları görebilmelerini sağladığı için, kızların olayları araştırmasında da önemli bir rol oynar.

-Rogetsu Isle’ın Keşfi
Ay ışığı ve el fenerinizin zayıf ışığına güvenerek adadaki loş ışıklı Batı tarzı malikaneleri ve terk edilmiş hastaneleri keşfedin. İlginizi çeken öğeler ve yerlerle etkileşim içinde, hikayede ilerleyin. Eski gazete makaleleri ve notlarından, geçmişe dair kötü sırları ortaya çıkarıp, kahramanın kayıp anılarını aydınlatabilir ve gerçeği keşfedebilirsiniz.

Özellikler
-Geliştirilmiş Grafikler
Oyun içi filmler ve karakter modelleri, hikayeyi ve karakterleri daha çekici hale getirmek için geliştirildi. Buna ek olarak, grafikler her platform için geliştirilmiştir. Oyuncuların daha gerçekçi bir korku deneyimi yaşayabilmesi için gölgelerin yansıtılması iyileştirilmiş, el feneri ışığına incelik kazandırılmıştır.

-Yeni Snap Mode
Yeni şipşak modunda akıldan çıkmayacak anılar yaratmak için karakterlere ve hayaletlere özgürce poz verdirin. Belki de şans eseri beklenmedik bir şekilde ruhların fotoğrafını bile çekebilirsiniz…

-Yeni Kostümler
Orijinal kostüm dizilimi kısmen değiştirildi ve yeni kostümler eklendi. Karakterlerin kostümlerini değiştirerek olayları araştırırken farklı tecrübeler edinin.


Fatal Frame Project Zero Mask of the Lunar Eclipse indir - (Direkt indir)

13.076
OYUN BİLGİLERİ 9 Mart 2023 05:21
Fatal Frame Project Zero Mask of the Lunar Eclipse

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 14.20 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 9 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?