Farworld Pioneers

0Arkadaşlarınızla işbirliği içinde oynayın veya düşman gruplar oluşturun
Bu açık dünya galaktik sanal alanında, nasıl oynayacağınız size kalmış! Arkadaşlarınızı kendi özel sunucunuzda sınıra getirin veya büyük, herkese açık çok oyunculu sunucularda yeni arkadaşlar (ve düşmanlar) edinin. İşbirliği içinde barışçıl bir şekilde oynayın veya ittifaklar değiştikçe birlikte gruplaşmak ve dinamik olarak ayrılmak için dinamik çok oyunculu hizip sistemini kullanın.

Sıfırdan gemiler inşa edin ve yeni gezegenlere seyahat edin
İlk gezegeniniz, hayatta kalmayı öğreneceğiniz yerdir, ancak bu sadece başlangıç. Kendi yıldız geminizi inşa edin ve onu yeni dünyaları kolonileştirmek için kullanın. Bu kolay olmayacak ve yalnızca en başarılı koloniler yörüngeyi kırmak için gereken kaynakları ve bilgileri bir araya toplayabilecek. Fırlattığınızda, yıldızlar yepyeni gezegenler, yeni biyomlar, patronlar ve mücadeleleri barındırır.

Ortamınızı yaratın, araştırın, yağmalayın ve istismar edin
Galaksinin bu düşmanca bölümünü ele geçirmek için hazırlanmanız gerekecek. Kış savaş teçhizatından gelişmiş laboratuvarlara kadar yüzlerce farklı öğeyi madencilik, çiftçilik, yetiştirme, geliştirme, araştırma ve inşa etmeye alın. Kendi başınıza çözemeyeceğiniz bir şey bulun. El yapımı lazer tüfeğinizi kuşanın ve zindanları, usul üslerini, NPC mağazalarını ve çok daha fazlasını keşfetmek için bilinmeyene doğru yola çıkın.

İnşa ettiğiniz şeyi savunun veya galaksiyi ele geçirin
Mermi bırakma, mermi hızı ve yayılma gibi fiziği kullanan hızlı tempolu dövüşle koloninizi savunun. El yapımı el bombaları stoğunuzla üssünüze yönelik düşman baskınlarını engelleyin. Sadece savunmaktan bıktınız mı? Paslı eski karabinalardan nükleer fırlatıcılara ve şimşeğin gücünden yararlanan enerji silahlarına kadar her şeyi kullanırken, yok edilebilir arazi ile düşman üslerini yerle bir edin!


12.852
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2023 15:32
Farworld Pioneers

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 416.45 MB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 30 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?