Farming Simulator 22

22Yeni Farming Simulator geliyor!

Şimdi ön sipariş verin ve CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack’i ÜCRETSİZ alın!

Günümüz çiftçilerinden biri ol ve Amerika ve Avrupa’daki üç farklı ortamda çiftliğini inşa ederken yaratıcı çözümler kullan. Farming Simulator 2022 tarıma, hayvancılığa ve ormancılığa odaklanan envaiçeşit çiftçilik operasyonu sunarken şimdi de mevsim döngülerinin olduğu heyecanlı bir eklemeyle sizlerle!

John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra gibi 100’ün üstünde gerçek ziraat markalarına ait 400’ten fazla makine, alet ve çok daha fazlasıyla buğday, mısır, patates ve pamuk gibi ürünleri ekip hasat edebileceksin. Yeni makine kategorileri ve ekinlerle de oyun deneyimine yeni mekanikler eklenecek.

Hatta çiftliğini çok oyunculu modda diğer oyuncularla işbirliği yaparak yönetebilecek ve topluluk tarafından oluşturulmuş bol miktardaki modifikasyonlarla oyun deneyimini bir adım öteye taşıyabileceksin. Farming Simulator 22 oyunculara hiç olmadığı kadar özgürlük sunuyor ve başarılı bir çiftçi olman için sana meydan okuyor. O yüzden hemen çiftçiliğe başla ve güzel zamanların tadını çıkar!

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼
REPACK İNDİR ( 8 GB)


222.949
OYUN BİLGİLERİ 22 Kasım 2021 12:27
Farming Simulator 22

Tür: Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 24.2 GB

Crack: v1.5

Tarih: 21 Kas 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?