Farming Simulator 22 Pumps n Hoses

2Şimdi çiftçilik işlerini birbirine bağlı sistemlerle, doğal gübre ayrıştırmasıyla ve ayarlanabilir biyogaz tesisleriyle bir üst seviyeye taşı! Çiftliğindeki doğal gübre dağıtımı ve kaynak depolaması altyapını genişletmek için envaiçeşit yepyeni makine, alet ve bina.

Hollandalı imalatçı SCHOUTEN, Alman çelik deposu uzmanı Stallkamp ve biyogaz teknolojisi imalatçısı BVL yapımı toplamda 30’dan fazla alet, Farming Simulator 22’nin yeni oynanış özelliklerini göstermek üzere oyunda.

Doğal Gübre ve Bulamaç Dağıtım Sistemleri

Çiftliğinde birbirine bağlı sistemler kullan! Traktörüne ağır doğal gübre depoları yerleştirmek yerine farklı uzunluklardaki çok hafif tarla hortumlarıyla toprağı koru ve tarlanı gübrele.

Ayrıca yakına konuşlandırılan pompa vagonu ve römorku gibi hareketli pompa birimleriyle yüksek kapasitelere ulaş ve işini kolaylaştır.

Tarlanı etkili bir şekilde gübrelemek için yüzlerce metrelik alana yayılabilen hortumları birleştirerek tarlanın her yerinden geçir. Ek su tankları ve kompresörlerle pompalama koşullarını iyileştirmeyi de unutma!

Doğal Gübre Ayrıştırma

Sıvı gübre ayrıştırıcılar, kaynaklarını daha verimli kullanabilmen için doğal gübrenin sıvısını, katı kısımlarından ayrıştırmanı sağlar. Birden çok sabit ve hareket ettirilebilir ayrıştırıcı mevcut.

Doğal gübrenin kuru kısmını, süt çiftliğinde hayvan yatağı yapmak, kâr etmek için satmak ya da sıvısıyla da yapabileceğin gibi tarlanı gübrelemek için kullanabilirsin. Doğal gübrenin hiçbir kısmını israf etme!

Biyogaz Tesisi Düzenlemesi

Biyogaz tesisini ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre düzenleyerek yükselt: Çeşitli modüller dinamik olarak etrafa yerleştirilip biyogaz tesisinin ana tesisine bağlanarak biyogaz tesisini özelleştirebilir.

Alım noktalarını, fermantasyon tanklarını, gaz konteynerlerini, elektrik üreten enerji tesislerini ve çeşitli boyutlardaki diğer bileşenleri nereye kuracağını sen seç. Ayrıca faaliyet hâlindeki yüksek performanslı biyogaz tesisinde üretilen fazladan gazı yakmanı sağlayan bir pürmüz de var.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


29.421
OYUN BİLGİLERİ 28 Eylül 2022 14:53
Farming Simulator 22 Pumps n Hoses

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 26.4 GB

Crack: P2P

Tarih: 27 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?