Farmer’s Life

3“Çiftçinin Hayatı” – İçinizdeki Çiftçiyi serbest bırakın!

Canlı bir çiftlikte hayatın neşesini ve zorluklarını deneyimleyeceğiniz “Çiftçinin Hayatı”nda kırsal yaşamın rustik cazibesine dalın.

Geniş bir açık dünyada yaşayan bir ülkeyi ekin, büyütün ve kucaklayın. Kararları siz verirsiniz, yaratırsınız ve çeşitli mekanikler ve sonsuz olasılıklar arasından seçim yaparsınız.

Çeşitli Hayvanların Bakımı: Sorumluluklarınız tavukları, domuzları, keçileri, koyunları, inekleri ve hatta görkemli atları bile kapsar. Onları besleyin, onlar da size değerli kaynaklar sağlayacaklar.

Çiftlik Hayatı Bekliyor: Çiftliğinizi ve geçiminizi sürdürmek için ürünleri sürerken, ekerken ve hasat ederken kollarınızı sıvayın ve ellerinizi kirletin.

Hayalinizdeki Çiftliği İnşa Edin: Rahat evlerden sağlam çitlere, kapılara, barakalara ve daha fazlasına kadar her şeyi inşa edin. Çiftliğinizi kalbinizin arzusuna göre şekillendirin.

Mutfak Maceraları Sizi Bekliyor: Çiftliğinizdeki malzemeleri kullanarak çok çeşitli lezzetli ve faydalı yemekler hazırlayarak yemek pişirme sanatını keşfedin.

Heyecan Avı: Tilki, domuz, geyik ve hatta ayı avlama mücadelesine katılın. Başarılı avlarınızı kupalara ve kürklere dönüştürün.

Doğanın Ödüllerini Toplayın: Arı kovanlarından odun, ahududu, yaban mersini, mantar, yumurta ve bal toplamak için vahşi doğaya çıkın.


34.668
OYUN BİLGİLERİ 22 Ekim 2023 22:58
Farmer’s Life

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.18 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 20 Ekim 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?