Farm Manager 2018

7Farm Manager 2018 indir - (Direkt indir)

Farm Manager 2018 çiftlik oyununda kendi çiftliğini yönet! Çiftlik işini genişlet, ucuz maliyete üret ve ürünlerini yüksek fiyattan sat. Tarla işleme süreçlerini yönet, en iyi işçileri tut, en uygun çiftlik araçlarını satın al, hayvanlarını yetiştir ve hasat edilen ekinleri işle. Çoklu kamera kipleri sayesinde dünyaya işçilerinin gözünden stratejik bir açıyla bakabilirsin. Değişen hava şartlarına ve mevsimlere ayak uydur. Erken bahar döneminde mahsulleri satmak için sera kur. Son kullanma tarihleri bitmeden hızlıca hasat yapıp mahsulleri satmak için yeni ve eski özel tarım makineleri satın al. Maliyetleri en uyguna indirge ve sadece hasat zamanlarına mahsus mevsimlik işçi al. Bölgenin en iyi çiftçisinin kim olduğunu kanıtlamak için komşularının meydan okumasını kabul et.

Sıradan buğday ekmek istemiyorsun, değil mi? Belki de elma ağacı dikmek, çilek ve hıyar yetiştirmek istiyorsundur. Farm Manager 2018 oyununda 20’den fazla mahsulu elle veya makine kullanarak ekip, biçebilirsin. Tabii ki her hasatın belli bir dayanırlığı vardır. Fidelerini ekmeden önce, ilk olarak arazinin ekip biçme için gerekli olan hazırlıklarını yapmayı unutma. Bitkilerini kırılgan, ince fidelerden rengarenk çiçekli, sağlıklı ve toplamaya hazarı ekinlere dönüşmesini izle. Kuraklık zamanları sulama yapmayı unutma. Bitkilere gereken özen gösterilmezse hastalanırlar, kuvvetlerini kaybedip nihayetinde solarlar.

Makine pazarından sıfır ve kullanılmış tarım makineleri satın alabilirsin. Yaklaşık 40’a yakın makine arasından seçim yapabilirsin. Unutma ki ucuz ve kullanılmış makineler hızlıca bozulabilir. Özellikle de tecrübesiz bir işçi tarafından kullanılıyorlarsa. Tarım makineni satın almadan önce, park alanına koyabilmek için gerekli alanı oluştur.

Gerçek çiftçilik, sadece tarım arazisi anlamına gelmez. İşleme tesislerinden tut, fabrikalara, çiftlik binalarına ve ahırlara kadar 40’dan fazla bina seçebilirsin. Hasadın hastalık kapmış olabilir. Belki de fabrika yapmanın vakti gelmiştir. Yetiştirmek istediklerin için özellikli bir fabrika kur. Meyve suyu ve dondurulmuş gıda üret. Çok fazla koyun, inek veya keçi sütü mü ürettin? Et üretimine geçiş yapmak istemiyorsan peynir veya yağ üretmeye başla.

Ekip biçmek için yeterli bitki yok mu? Farm Manager 2018 oyununda hayvan besiciliği de yapabilirsin. Arı, tavşan veya hindi gibi küçükbaşların yanı sıra keçi ve inek de yetiştirebilirsin. Hayvanlarına uygun besini verdiğinden ve işinde uzman bakıcılarla çalıştığından emin ol. Yeni satın alınmış hayvanları yetiştir, onları süt ve yumurta üretecek vaziyete getir. Arılar, kanola ve kara buğday sever. Arazini yakınlardaki uygun bitkilerle oluştur. Hayvanlar hastalandığı zaman baytar, üreme vakitleri geldiğinde ise kıyakçı çağır.

Kuraklık, şiddetli yağmur gibi olası hava şartlarını öğren ve tüm mahsulleri ilk dondan ve kar yağışından önce topla. Çiseleyen yağmur sırasında gökkuşağını, boyu değiştiren gölgeleri, değişen güneş ışığını ve mevsime bağlı renkleri gözlemle. Fotoğraf moduyla her an sonbahar renkleriyle veya şimşek fırtınası sırasında arka planda oluşan siyah manzarayla süslenmiş çiftliğinin fotoğrafını hemen çekebilirsin.

Farm Manager 2018’de 3 farklı oyun modu bulunmaktadır! Hikâyeli oyun, 15 bölümlük farklı senaryo kipi ve serbest kip bulunmaktadır. Hikâyeli bölüm, oyundaki başlıca olayları ve çiftliğini nasıl düzgün yönetebileceğini gösterir. Senayo kipi ise farklı olay ve görevlendirmelerle nasıl başa çıkacağını gösterir. Serbest kipte ise zenginleştirilmiş görevlendirmeler ve sözleşmeler arasında serbestçe işlem yapabilirsin. En sevdiğin oyun modunu seç ve işe koyul!

Mahsul, makine veya bina bulamıyorsan her zaman oyuna kolayca kendi başına ekleyebilir ve diğer oyuncularla paylaşabilirsin. Olası bileşenleri paylaşmak hızlı bir hedef modeli oluşturmaya yarar. Nesnenin beklenen nicelikleri boş bir düzende seçilebilir.


Farm Manager 2018 indir - (Direkt indir)

121.899
OYUN BİLGİLERİ 13 Ağustos 2018 20:27
Farm Manager 2018

Tür: Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.40 GB

Crack: CODEX

Tarih: 6 Nisan 2018

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?