Farlanders

0Nostaljik bir görünüme ancak yeni bir oynanışa sahip bu sıra tabanlı strateji oyununda Mars’ta bir koloni kurma sorumluluğunu üstlenin. Kendi kendine yeten bir toplum olma çabasıyla gezegeni yaşanabilir hale getirmek, sömürgecileriniz için yerleşim alanları inşa etmek ve kaynak üreten fabrikalar inşa etmek için özel araçlar kullanın.

KOLONİ İNŞA ETMEK
Su pompaları inşa ederek, verimli topraklarda çiftlikler kurarak, güneşin gücünden yararlanarak ve değerli mineraller için madencilik yaparak yerleşimcileriniz için uygun bir yaşam alanı yaratın. İnşa etmeden önce dikkatlice planladığınızdan emin olun. Her binanın konumu, yerleşimlerine göre ek bonuslar sağlayacaktır. Örneğin, dağların yakınına bir rüzgar türbini yerleştirmek, elektrik üretiminde artış sağlayacaktır.

YERALTIYA GİT
Yüzeydeki alanınız biterse veya daha fazla kaynağa ihtiyaç duyarsanız, her zaman aşağıda genişletmeyi seçebilirsiniz. Yeraltını kazmak ve genişlemek için yeni alanlar ortaya çıkarmak, eserler keşfetmek ve nadir minerallerden yararlanmak için dünyalaştırma araçlarını kullanın. Ne kadar çok kaynak toplarsanız, kolonistleriniz o kadar başarılı olur.

TERRAFORM SİSTEMİ
Bir terraforming kiti seçmek için bir dönüşü kullanın ve manzarayı koloninizin avantajına göre şekillendirin. Su kaynağına mı ihtiyacınız var? Bir kanyona bir su damlası taşı yerleştirin ve çevredeki düz arazinin verimli hale gelmesini izleyin. Yeterli kaynak yok? Yeni maden yatakları oluşturun veya önceden var olanları genişletin.

Terraforming karoları önceden ayarlanmış şekillere sahiptir, bu yüzden onları nereye yerleştireceğinizi yapılandırırken dikkatli olun! Kanyon yerine düz bir zemine su damlası karosu koyarsanız buzla karşılaşabilirsiniz. Seçimlerinizde akıllı olun ve daima iki adım ilerisini planlayın.

TEKRAR OYNANABİLİRLİK
Yeni bir haritanın her oynanışı prosedürel olarak oluşturulacak ve üstesinden gelinmesi gereken yeni zorluklar sağlayacaktır. Aynısı, aldığınız terraforming modelleri, ticaret teklifleri ve hatta hava koşulları için de geçerlidir.


15.374
OYUN BİLGİLERİ 18 Ocak 2023 15:42
Farlanders

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 293.11 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 17 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?