Family curse

0Family curse indir - (Direkt indir)

KONUSU:
David Crouse’a eski bir malikane miras olarak kalır. Çocukluğundan beri ailesiyle ilgili olan ve kendisini rahatsız eden soruların cevaplarını almak için oraya gider. David yetimhanede büyüdüğü için ailesini hatırlamıyor, ancak aile malikanesinin sakladığı sırlar onun geçmişine ışık tutabilir. Kendisi aile geçmişine daldıkça gerçek gittikçe daha korkunç hale gelir. Bazen bir miras, kurtulmanın mümkün olmadığı en korkunç lanet olabilir.

Oyuncunun eski bir konağı keşfetmesi ve üyeleri birer birer ölen ailesinin korkunç sırrını öğrenmesi gerekecek. Oyuncunun kendisini bulacağı yer ilk bakışta güvenli görünebilir, ancak bu evdeki kötülük hemen arkanızda yürüyor ve onun nefesi arkanızda hissediliyor.

Oyunda gerçeğin dibine inmek için bilmeceleri çözmeniz, çeşitli eşyaları toplamanız ve kullanmanız, korkutucu gerçekleri bulmanız gerekiyor. Sizi atmosferik mekanlar ve size tüm hikaye boyunca musallat olacak ürkütücü canavarlar bekliyor. İyi bir müzik eşliği ise, kendinizi karmaşık ve korkunç bir hikayeye tamamen kaptırmanızı mümkün kılacaktır.


Family curse indir - (Direkt indir)

12.353
OYUN BİLGİLERİ 31 Mart 2023 19:19
Family curse

Tür: Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 7.06 GB

Crack: DOGE

Tarih: 31 Mart 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?