Falsepine

0Falsepine, zorlu dövüş ve keşif odaklı, hızlı tempolu bir roguelike aksiyon oyunudur. Yeni ve hevesli oyun geliştiricilerinden oluşan bir ekip olan Voyager Softworks tarafından geliştirilmiştir. Falsepine, ekibin tüm tutkusunu ve dürtüsünü roguelike acımasız ve ödüllendirici bir aksiyona çeken bir aşk emeğidir.

Efsanevi Yaratıkları Avla
Falsepine sizi evcilleştirilmemiş Batı’da 5 efsanevi yaratığın izini sürmek ve onları yenmekle görevli canavar avcıları soyunun rolüne yerleştiriyor. Bu tehlikeli düşmanlarla savaşmak ve galip gelmek için tüm zekanızı ve becerinizi kullanın.

Acımasız Bir Dünyayı Keşfedin
Karlı Grizzly Peaks’ten tozlu Arid Badlands’e kadar çeşitli benzersiz yerleri keşfedin . Her canavarın zengin tarihini detaylandıran ipuçlarını ve günlükleri takip edin ve toplayın. Bulunan her ipucu, bu efsanevi yaratıklara karşı büyük hesaplaşmada başarınızın veya yenilginizin anahtarı olabilir.

Önceden planlamak
Falsepine kasabasında önünüzdeki yolculuğa hazırlanın, Gold and Irons’tan silah ve ekipman satın alın, Crossroads Saloon’dan içki ve ipuçları satın alın, Falsepine Bank’ta değerli eşyalar depolayın ve son olarak Hunters Camp’te teçhizatınızı donatın ve eşsiz ödülleri alın. Avınız için ayrıldıktan sonra geri dönüş yoktur.

Size Özel Bir Avcı Yaratın
Falsepine, her tür avcıya uygun çeşitli oyun stilleri sunar. Durdurulamaz bir kazma kullanan barbar mı yoksa çevik, yüksek hasarlı bir keskin nişancı mı olmak istiyorsunuz? Her yeni macera için farklı yapılar yaratmak için 35 farklı silah ve alet kullanın, bunları çeşitli Tılsımlar ve Eserlerle eşleştirin.

Çeşitli Ödüller Tamamlayın
Her biri bir keşfe nasıl yaklaşacağınızı etkileyen çeşitli ödül görevlerini üstlenin. En zorlu ödülleri tamamlayan avcılar, hızlı ateş eden arbaletlerden çift etkili el toplarına kadar uzanan benzersiz ve güçlü Efsanevi silahlarla ödüllendirilecek.


14.903
OYUN BİLGİLERİ 11 Şubat 2023 15:14
Falsepine

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.83 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 1 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?