Fall of Porcupine

0Fall of Porcupine indir - (Direkt indir)

Porcupine kasabasına adım atın ve St. Ursula’s hastanesinin saflarına katılan en yeni acemi doktor olan Finley’in çok sevilen önlerine gidin. Küçük kasabada mevsimler değiştikçe ve hayat hareketlenmeye başladıkça, her şeyin her zaman göründüğü gibi olmadığını kısa sürede anlayacaksınız: Herkes kendine ve başkalarına karşı dürüst değil, sağlık sektörü göründüğü kadar ünlü değil. tıp fakültesi ve Finley’nin ulaşmaya çalıştığı iş/yaşam dengesine ulaşmak imkansız olabilir.

Güzel, Farklı Bir Dünyayı Keşfedin
Sadece eski hastanede değil, aynı zamanda küçük Porcupine kasabasında da keşfedilecek çok şey var. Köylülerle tanışmak için zaman ayırın ve yerel barda onlarla bir bira için, yakındaki ormana bir gezi yapın veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirin.

Tecrübeli Profesyoneller, Tatlı Arkadaşlar
Künt başhekim, özverili hemşire, Finley’in akıllı arkadaşları ve diğer birçok sakin, küçük Porcupine kasabasını dolduruyor. Cevaplarınızı seçebileceğiniz ve ilişkilerinizi etkileyebileceğiniz komik, derin ve bazen ciddi diyaloglara katılın.

Becerilerinizi ve Empatinizi Gösterin
Saate bakacak vaktiniz bile yok çünkü hastalarınız bekliyor! Konuşmalarınız aracılığıyla onlarda neyin yanlış olduğunu araştırın ve onları mantık, hız ve beceri açısından size meydan okuyan farklı mini oyunlarda ele alın.


Fall of Porcupine indir - (Direkt indir)

4.673
OYUN BİLGİLERİ 16 Haziran 2023 02:33
Fall of Porcupine

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.31 GB

Crack: FCKDRM

Tarih: 15 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?