Fae Farm

0Fae Farm indir - (Direkt indir)

Fae Farm dünyasına dal ve büyülü Azoria dünyasında kendine sıcacık bir ev yarat. Evini büyütüp güzelleştirdikçe cana yakın karakterlerle tanışacaksın, derin ilişkiler kuracaksın ve her işine büyü katmanın yollarını keşfedeceksin. Karakterini kişiselleştir; üretim, aşçılık ve iksir yapımı sanatlarında ustalaş ve çok daha fazlasını keşfet.

Adanın gizemini kendi başına veya en fazla üç diğer oyuncuyla birlikte açığa çıkar. Ailenle ve arkadaşlarınla birlikte gelişmek için onları davet edebilir veya onların evini ziyarete edebilirsin. Yanında da olsalar, uzaktan da bağlansalar fark etmez. Mevsimler değiştikçe yeni bölgeler açabilir ve çevreni iyileştirebilirsin.

Bir gemiye binip Azoria’ya yelken aç. Büyülü bir dünya seni bekliyor!

Rahatlatıcı ve kişiselleştirilebilir: Karakterini oluştur ve çiftliğin için kilidi açılabilir tarzlar ve dekorasyonlarla maceranı özelleştir. Evin ne kadar rahatlatıcı olursa o kadar çok eğlenirsin! Hikâye, oyun takviminden bağımsız ilerler. Acele etmeden oynayabilirsin.

Büyülü Yaratıklar: Çiftliğinle uğraşırken birçok sevimli hayvanla ilgilenebilir, yumurta, yün ve daha fazlasını toplayabilirsin. Ayrıca farklı renklerde yavru hayvanlar yetiştirebilir ve adayı keşfederek nadir iksir malzemeleri düşüren büyülü yaratıklar bulabilirsin. Tabii tüm yaratıklar o kadar dost canlısı değil. Jumble’lara dikkat et. Jumble’lar yoluna çıkan haylaz ruhlardır!

Macera bir adım uzağında: Adada gezerken becerilerini ve büyülerini kullanarak Azoria diyarını keşfet. Mağaraları yağmalayıp kaynak toplayarak Jumble’larla savaş! Yeni gizemleri açığa çıkarıp Azoria’ya yeniden barış getirirken istediğin hızda ilerle.


Fae Farm indir - (Direkt indir)

7.660
OYUN BİLGİLERİ 9 Eylül 2023 22:40
Fae Farm

Tür: Aksiyon, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.27 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 8 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?