Eyes in the Dark

0Victoria Bloom’un başrolde olduğu bu “roguelight” platform oyununda ışıkla karanlığa karşı savaşın!

Cephaneliğinizi yükseltmek için güçlü yeni öğeler keşfederken Bloom Malikanesi’ni istila eden karanlığı geri sürün ve yaratık sürülerini fethedin.

Sürekli değişen malikaneye girmeye hazır mısınız?

Bloom Malikanesi’ni aşan canavarları temizlemek ve Victoria’nın sevgili büyükbabası Victor’u kurtarmak için el fenerinizi ve sapanınızı kullanın.

Gelecekteki koşular için cephaneliğinizi büyütmek için yeni araçlar, silah modülleri ve yükseltmeler dahil olmak üzere dövüşünüzü güçlendiren ve oynama şeklinizi değiştiren yeni öğeleri ortaya çıkarın.

Bloom Manor’un düzeni ve içeriği her koşuda değişir – ne kadar ilerlerseniz düşmanlarınız o kadar büyük ve ölümcül olur.

Yeni alanlarda güçlü yeni avantajlar sizi bekliyor, ancak buna karşılık gelen bir zayıflığı seçmeniz gerekiyor. Güç ve zorluğu nasıl dengeleyeceksiniz?

Şaşırtıcı sinerjileri keşfetmek için yeni öğeler bulun ve etkilerini kurcalayarak birleştirin.

Düşmanlarınızı yakan Kibritleri mi atacaksınız yoksa onları birden fazla canavara zincirleyen bir Elektrik Ampülü ile mi bitireceksiniz? Daha fazla hasar vermek veya menzilini artırmak için el fenerini yükseltmeli misiniz? Hangi gadget tarzınıza daha uygun: Çift atlama mı yoksa yavaş zaman mı?


7.132
OYUN BİLGİLERİ 16 Temmuz 2022 15:40
Eyes in the Dark

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 547.33 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 14 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?