Expeditions A MudRunner Game

7Expeditions A MudRunner Game indir - (Direkt indir)

Arizona’dan Karpatlar’a kadar, gizli hazineleri ve unutulmuş kalıntıları bulmak için geniş açık dünyalarda harita çizin. Expeditions: Bir MudRunner Oyunu, eleştirmenlerden tam not alan SnowRunner’ın yaratıcıları Sabre Interactive tarafından hazırlanmış, çığır açan bir arazi simülasyonudur.

Vahşi doğada başarınızı garantilemek için çeşitli arazi araçlarını sürerken, yüksek teknolojili araçları kullanırken ve kampınızı ve mürettebatınızı yönetirken araştırma görevlerine liderlik edin. Doğanın zorluklarına uyum sağlarken ve keşfedilmemiş toprakların gizemlerini çözerken her zaman ödüllendirici bilimsel keşiflere çıkın.

Expeditions: Bir MudRunner Oyunu, gelişmiş fizik tabanlı oyun sistemleriyle Sabre Interactive’in arazi simülasyonlarının mirasına dayanıyor ve vahşi doğada sürüş hissini mükemmel bir şekilde özetliyor. İster MudRunner oyunlarını uzun süredir oynayan biri olun, ister yeni başlayan biri olun, heyecan verici bir bilimsel maceranın içindesiniz.

Başarı hazırlığa bağlıdır. Görevlerinizi dikkatli bir şekilde planlayın ve sahadaki becerilerinizi geliştirmek için Uzmanlardan oluşan bir ekip kiralayın. Drone ve metal dedektörüyle seyahat planınızı izleyin ve ilgi çekici noktaları bulun. Yararlı malzemeler elde etmek ve yeni araçlar çağırmak için destek yapıları inşa ederek ana üslerinizi genişletmek için her keşif gezisinden elde ettiğiniz karla yatırım yapın.


Expeditions A MudRunner Game indir - (Direkt indir)

50.054
OYUN BİLGİLERİ 29 Şubat 2024 22:26
Expeditions A MudRunner Game

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 18 GB

Crack: P2P

Tarih: 5 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?