Executive Assault 2

1Gerçek zamanlı strateji (RTS) ve birinci şahıs nişancı (FPS) oynanışının birleşimi olan “Executive Assault 2” ile uzayın derinliklerine doğru destansı bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın.

Evrende hakimiyet arayışınızda uzay gemisi filonuzu oluşturun, zorlu tankları konuşlandırın, lazerlerin gücünden yararlanın ve bir robot ordusuna komuta edin. Yoğun savaşlara ve asteroitler üzerinde heyecan verici üs inşa etmeye hazırlanın.

Executive Assault 2’yi aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde oynayın:

Bir asteroit üzerinde üssünüzü inşa edin veya sektörleri ele geçirmek, kaynak madenciliği yapmak ve ekonominizi güçlendirmek için uzayda ileri karakollar konuşlandırın.

Terfi almak ve yeni teknolojilere erişim kazanmak için tüccarlara mal satın. Üs gücünü yönetin, duruma uyum sağlayacak birimler tasarlayın ve savunma ağlarını yükseltin.

Gemi filolarına veya robot ve mekanik ordulara komuta edin, ancak dikkatli olun; rakip şirketler ve asi protestocular galaksiler arası hakimiyet arzularınızı engellemek için ellerinden geleni yapacaklar!

Aksiyonu yukarıdan izlemekten bıktınız ve dalıp bir şeyleri kendiniz havaya uçurmak mı istiyorsunuz?

Çılgın ve hızlı dövüşler için RTS’den FPS moduna sorunsuz geçiş yapın; İster üssünüzü savunan bir robot olarak oynayın ister kontrolünüz altındaki bir yıldız gemisinin kokpitinde oynayın.


22.419
OYUN BİLGİLERİ 19 Ekim 2023 15:57
Executive Assault 2

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.07 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?