Evil Wizard

0Evil Wizard indir - (Direkt indir)

Evil Wizard, metroidvania unsurları ve özenle hazırlanmış piksel sanatı ortamları içeren mizah dolu bir aksiyon RPG’sidir. Zorlu bir dövüşten zar zor sağ kurtulan yenilmiş bir kötü adam olarak, haklı olarak size ait olanı geri almak için sözde kahramanlardan oluşan bir orduyla yüzleşmeniz gerekecek.

Güçlerinizi yeniden keşfedin, kendi kalenize sızın, yıkıcı büyüler yapın ve atalarınızın evini bir düşman için bu sefil bahanelerden arındırın. Ellerini kirletmeye hazır mısın? Değişiklik olsun diye kötü adam olma zamanı!
İntikamla beslenen bir arayış
Kalenizin koridorlarını artık içinde yaşayan kahramanlardan geri alırken düşman ordularıyla yüzleşin, ölümcül tuzaklardan kaçının ve zorlu bulmacaları çözün!

Metroidvania’dan ilham alan Tasarım
Özenle hazırlanmış konumları keşfedin ve karmaşık seviyelerde gezinin. Oyun içi dünyayla etkileşime geçmek ve yeni yolların kilidini açmak için becerilerinizi ve öğelerinizi kullanın.

Yüksek Tempolu Beceri Tabanlı Dövüş
Yıkıcı yakın dövüş darbeleri yapın, dünyayı sarsan büyülerin kilidini açın ve düşmanlarınızı ezmek için haritanın etrafında koşun. Her savaşın tam kontrolü sizde olacak!

Elementler ve Kuvvetler
Ateş, buz, boşluk, şimşek ve toprağın gücünü kontrol edin. Yıkıcı saldırıları serbest bırakmak ve düşmanlarınızın zayıflıklarından yararlanmak için çeşitli unsurları karıştırın!

Eşsiz Düşmanlar ve Boss Dövüşleri
Giderek daha zorlu düşmanları yenmek için karakterinize ince ayar yapın. Her biri kendi becerilerine ve dövüş tarzına sahip bir dizi patronu yok etmeye hazırlanırken ekipmanınızı yükseltin!


Evil Wizard indir - (Direkt indir)

4.094
OYUN BİLGİLERİ 26 Mayıs 2023 15:17
Evil Wizard

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.48 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 25 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?