Evil Dead: The Game

2Evil Dead: The Game
Ash Williams veya ikonik Evil Dead serisinden arkadaşlarını oynayarak üst düzey bir eşli mod ve çok oyunculu bir PVP aksiyon deneyimi dolu bu oyunda iş birliği yap!

Üç orijinal Evil Dead filminin yanı sıra STARZ orijinali Ash vs Evil Dead televizyon dizisinden ilham alan bir oyunda dört hayatta kalandan oluşan bir ekibin parçası olarak keşfet, topla, korkunu kontrol et ve dünyalar arasındaki geçidi kapatmak için gerekli parçaları bul.

İkonik Karakterler
Bruce Campbell ve diğer sanatçıların yeni diyaloglarıyla can verdiği Ash, Scotty, Lord Arthur, Kelly Maxwell ve Evil Dead evreninden pek çok başka karakteri oyna!

İyi veya Kötü Olarak Oyna
İyilerin tarafında savaş veya ruhlarını yutmak için Ash ve diğerlerini avlarken Kandarian Demon’ı ve Deadite’leri, çevresel nesneleri ve daha fazlasını kontrol et!

İnanılmaz Görseller
İster Ash’in elektrikli testeresiyle bir Deadite’yi ikiye ayır ister Kandarian Demon olarak haritanın bir ucundan diğerine uç; gerçekçi görseller ve fizik tabanlı vahşet korkuyu hayata
geçirecek!

Bu…Benim Pompalı Silahım
Karanlığın ordularına karşı harikulade ürkütücü bir şekilde savaşmak için namlulu pompalı silahını, elektrikli testereni, satırlarını ve daha fazlasını kullan.

NOT: Çevrimiçi Düzeltme Dahildir.

Nasıl Oynanır
1. Epic Games Store’u açın, profilinize gidin.

2. Kitaplığınıza “Hello Mod Kit” ekleyin (İndirmeyin)

3. Oyunu Launcher.exe üzerinden başlatın.

4. İlk oyun başlatıldığında, yeni bir tarayıcı sekmesi açıldığında ‘Allow (İzin Ver)’e basmanız gerekecektir.


20.392
OYUN BİLGİLERİ 13 Mayıs 2022 22:29
Evil Dead: The Game

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.28 GB

Crack: v1.0.4.0-0xdeadc0de

Tarih: 13 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?