EVERSPACE 2

2EVERSPACE 2 indir - (Direkt indir)

EVERSPACE™ 2, uzayda ve gezegenlerde değerli keşifler, tonlarca ganimet, RPG öğesi, madencilik ve işçiliği olan hızlı tempolu tek oyunculu bir uzay gemisi nişancı oyunudur. Sırlar, bulmacalar ve tehlikelerle dolu, canlı, el yapımı bir açık dünyada geçen düşünceli bir bilimkurgu hikayesini deneyimleyin.

Kampanyada, kendi hikayelerini anlatacak arkadaşlar edineceksiniz. Yan görevlerde size katılacaklar ve sizinle bir sonraki destansı ganimet düşüşü arasında kısır karşılaşmaların ve acımasız zorlukların duracağı oyunsonunda belirli avantajlar sağlayacaklar.

Yabancı türleri keşfedin, gizemleri açığa çıkarın, gizli hazineleri bulun ve değerli eşyalarınızı haydut çetelerine karşı koruyun. Ama kendini beğenmişlik yapma: seni bekleyen bazı yüksek riskli/yüksek ödüllü alanlar olacak, bu ultra özel teçhizatı kapmak ve oradan canlı çıkmak için ciddi pilotaj becerileri ve tüm doğaçlama yeteneğin gerekecek.

Düşmanlarınızı EVERSPACE™ yolu ile yok edin: Silahlardan kaçın, atılın, yuvarlanın ve destekleyin, çılgın it dalaşlarına dönüşerek arkanızda sadece bir boşluk izi bırakın. Dronlar, savaşçılar, ağır bombardıman uçakları ve güçlü savaş gemileri gibi çok çeşitli rakipleri devasa sermaye gemilerine kadar yenmek için çok çeşitli silahlar ve yetenekler kullanın. Daima etrafınıza bakın ve çevrenizi kendi yararınıza kullanın ve sayıca az olsanız bile üstünlüğü elde edin.


EVERSPACE 2 indir - (Direkt indir)

17.242
OYUN BİLGİLERİ 3 Nisan 2022 15:53
EVERSPACE 2

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 42.8 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Ocak 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?