Europa Universalis IV: Emperor

6Europa Universalis IV: Emperor indir - (Direkt indir)

Bu İçerik Hakkında

Europa Universalis IV: Emperor’da bir Kıtaya veya Bütün Dünyaya Hükmet
Paradox Development Studio’nun modern çağın ilk dönemlerinde geçen öncü oyununa yapılan bu genişletmede imparatorluğunu büyütmenin yeni yollarını keşfet. Europa Universalis IV: Emperor, modern çağ dünyasının ilk dönemlerinde dünya üzerinde hakimiyet kurma çabalarına yeni bir derinlik ve yeni seçenekler getiriyor. Egemenliğini asırlarca sürdürebilecek misin?

Emperor, Avrupa ulusları için oyun deneyimini geliştirmeye odaklanıyor; Katolik devletlere daha büyük derinlik getirirken daha enerjik ve etkileşimli bir Kutsal Roma İmparatorluğu sunuyor. Devrimler hızla yayılıyor ve hararetli reform çağrıları arasında tarihe karışıp yok olmak istemeyen krallıkları harekete geçmeye zorluyor. Eski mekanikler yeniden yorumlandı ve kıtanın yeniden çizilen haritasında yeni seçenekler mevcut.

Europa Universalis IV: Emperor içeriği:

Güçlü Bir Papa:

Kardinalleri ata, Papalık Fetvaları yayınla ve vergi topla. Vatikan ve Curia Şefi artık inançlı Katoliklerin zihinlerini yönlendirmelerini sağlayan yeni yeteneklere sahip.

Yeni Kutsal Roma İmparatorluğu Sistemi:

Merkezi monarşiyi veya yerel yönetimli konfederasyonu hayata geçirme amacıyla imparatorluğun kudretine meydan okuyan imparatorluk genelindeki büyük olaylarla ilgilen.

Yenilenen Devrimler:

Devrim ruhu ya kucaklaman ya da en etkili şekilde karşı koyman gereken bir salgın gibidir. Yeni düşünce biçimini kabul ettirmek için giyotini ve devrim muhafızlarını kullan.

Yeni Dini Mekanikler:

Hussite inancı Bohemya’da güç topladı, İnancın Savunucuları dinlerinin yayılma durumuyla orantılı bir güce sahip, Reform Karşıtı Hareket ise Protestanlıkla başa çıkmak için yeni seçenekler sunuyor.

Hegemonyalar:

Büyük işler başarırsan karşılığında büyük ödüller bekleyebilirsin. Büyük bir servet ve devasa ordular topla, onur nişanını kap.

Daha fazlası:

Çeşitli Avrupa ulusları için 20’den fazla yeni ve eşsiz görev ağacı, artık bir sorunla ilgilenirken ayaklanmalar çıkarma imkanı, çok sayıda yeni eylem ve seçenek.


Europa Universalis IV: Emperor indir - (Direkt indir)

96.517
OYUN BİLGİLERİ 9 Haziran 2020 15:00
Europa Universalis IV: Emperor

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.15 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 9 Haz 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?