Europa Universalis IV Domination

0Europa Universalis IV Domination indir - (Direkt indir)

Europa Universalis IV’ün genişletme paketi Domination’da en güçlü ve popüler ulusların bazılarını yeniden ziyaret edin. Erken Dönem Modern dünyanın büyük imparatorluklarını merkeze alan Domination, oyundaki büyük güçlerin birçoğuna yeni görev ağaçları, yeni hükûmet reformları, yeni zümre yönetimi ve yeni etkinlikler sunuyor.

Daha sağlam bir tarihi derinlik, daha çok ümit vadeden ödüller ve oyuncuların tercihlerinin tarihin seyrinde inanılmaz bir etkisi olabilmesi için farklı dallara ayrılan görev ağaçlarıyla bu başlangıç devletlerine yeni bir hayat ve denge sunuluyor.

Europa Universalis IV: Domination şu devletler için yeni ulusal görev ağaçları ve özellikler içermektedir:

• Osmanlı İmparatorluğu: Osmanlı hükümdarlığını ileri taşıyacak ödülleriyle yeni Eyalet sistemi ile toprak genişlemesinin yanı sıra yeni Yeniçeri zümresi ve “Osmanlı Güç Çekişmesi” gibi yeni iç değişiklikleri içeren yenilenmiş bir fetih ağacı.

• Çin: Han Ming ve Çing gibi işgalci imparatorluklar için farklı görev ağaçları. Toprak genişletmek ile Kendi İçinde Mükemmeliyet arasında seçim yapın ve daha istikrarlı bir imparatorluk kurmak için Hadımların gücüne karşı gelin.

• Japonya: Bir yandan Şogun güçleri ve bağımsız Daimyolarla başa çıkarken Japonya’yı birleştirin. Toprak genişlemesi ve reformlar konusunda farklı yollarla ilgili kararlar verirken ülkeyi yabancı etkilere açmayı seçin veya izole tutmaya devam edin.

• Rusya: Ülkenizi Tatar Boyunduruğundan kurtarıp Büyük bir İmparatorluğa dönüştürün. Devleti çağdaşlaştırmak için Petro’nun yaptığı reformların yolunu seçin, böylece oyun ilerledikçe görev ağacınızın yanı sıra oyun mekanikleriniz de değişip gelişsin. İmparatorluğunuzu Doğu ve Batıya doğru genişletmek için Kazakların ve Streltsy’nin gücünü kullanın.

• İspanya: İspanya’yı oluşturmak için farklı yollar ile Kastilya ve Aragon için genişletilmiş görev ağaçları, yeni “Hispanik Monarşisi” hükûmeti için eklenen yeni bir mekanik ve kudretli Tercios ve İspanyol Armadası’na erişmek için Ordu ve Donanma ile ilgili kararlar.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Europa Universalis IV Domination indir - (Direkt indir)

32.080
OYUN BİLGİLERİ 18 Nisan 2023 14:27
Europa Universalis IV Domination

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.43 GB

Crack: RUNE

Tarih: 18 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?