Eternights

1Eternights indir - (Direkt indir)

Eternights, kıyamet sırasında hayatın tadını elinden geldiğince çıkarmaya çalışırken, bir aşk hikâyesini adrenalin dolu çatışmayla harmanlayan aşk dolu bir aksiyon oyunudur. Malzeme ara, zindanları keşfet… ve randevulara çık!

Bir yandan dünyayı kurtar, diğer yandan gerçek aşkı bul.

Bir anda insanlar canavara dönüşmeye başladı. Buna neyin veya kimin sebep olduğu bilinmiyor. Artık bu canavarların istediği tek şey şiddet ve kuvvet. Bir tedavi ve dilediğin dünya arasında duran tek şey onlar. En önemli şey ise sadece kendin için değil, sevdiklerin için de savaşıyorsun.

İki kişi arasındaki buzları kırmak için dünyanın sonundan daha iyi bir şey olamaz! Zindanları keşfetmediğin zamanlarda, beş tatlı ve sempatik karakter arasından istediğinle zaman geçirebilir ve yakınlaşabilirsin. Bu karakterlerin hikâyelerini öğrenerek onlarla yakınlaş ve çatışmalarda kullanabileceğin özel becerileri ve büyüleri öğren.

Malzeme ara, zindanları keşfet, randevuya çık… derken bir bakmışsın gün bitmiş! Burada yapılacak çok şey var ama zaman az! İlişkini derinleştirmek ve yeni beceriler açmak için sırdaşınla mı yakınlaşacaksın? Malzeme bulmak için çorak toprakları mı arayacaksın? Yoksa her şeyi boş verip bulduğun ilk fırsatta bir zindanı mı keşfedeceksin? İstediğin her şeyi yapabilirsin ama unutma, zaman sana karşı.


Eternights indir - (Direkt indir)

9.344
OYUN BİLGİLERİ 12 Eylül 2023 21:37
Eternights

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 12.33 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 12 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?