Estate Agent Simulator

2Estate Agent Simulator bir emlak alım satım ve kiralama oyunudur. Şehirdeki evleri satın al, dekorasyon yap ve değerlerini arttır. Bu evleri kiralık veya satılık ilanlarıyla sunarak gelir elde et. Pazarlık yeteneğini kullanmayı sakın unutma!

İnşaat: Boş arazi fırsattır! Bu arazileri satın al ve hayalindeki evi inşa et! İnşaat işçileri senin istediğin evi yapmana yardım edecektir.

Müşteriler geliyor! Pazarlık yap ve en iyi teklifi almaya çalış. Saygın müşteriler ile anlaşmaya çalış. Kira günü geldiğinde evlere gidip kiracılardan kira parasını alman gerekiyor fakat bazı müşteriler kirayı ödemeyebilir. Ancak bir banka hesabın varsa kira paraları hesabına yatacaktır.

Düzenli kontrol etmeyi unutma. Sorun yaşadığın bir kiracı olursa avukatla görüşüp dava açabilir ya da başka yollarla kira parasını tahsil etmeye çalışabilirsin. Hatta dövebilirsin bile!

Haber Merkezi: Şehirde neler oluyor? Şehirde olup bitenleri takip etmelisin. Çevre faktörleri kira fiyatlarını etkiliyor. Şehirde yeni bir okul açılırsa etrafındaki ev kiraları yükselebilir. Gazete ilanlarına göz atmayı unutma. İnsanlarla konuşarak şehirden haberler alabilirsin. Bir şeyler içmeye git. Belki yan masada konuşulanları duymak işine yarar.

Yorucu bir günün ardından sevdiğiniz filmi izleyin, dinlenin ve eşinizle ilişki seviyenizi yükseltin.

Kamyonet kullanabilir misin? Şehirdeki satıcıya git eşyaları al ve kiraya vermek istediğin evin değerini artır. Dikkat et giderken kamyonetini de götürmeyi unutma, eşyalar oldukça ağır.

Eğlence: Biraz eğlenmek senin de hakkın! Şehirdeki mekanları keşfetmeye çalış. Bazı mekanlarda hem eğlenecek hem de para kazanacaksın.


41.804
OYUN BİLGİLERİ 5 Ocak 2024 14:51
Estate Agent Simulator

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.54 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 13 Kasım 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?