Espresso Tycoon

2Espresso Tycoon indir - (Direkt indir)

Espresso Tycoon, çocukluğunuzdan hatırladığınız eski klasik tycoon oyunlarına yeni bir yaklaşımdır. Müşterilerinizin dinlenebileceği ve lezzetli kahve içebileceği rüyalarınızdaki bir kafeyi inşa edin. Duygusal iniş çıkışlarla başa çıkın ve başarılı bir kahve işi kurun.

Hayal edin… burada patron sizsiniz! Gerçek bir kafe sahibi ve imparatorluk kurucusu gibi hissedin ve aşağıdaki stratejiyi oluşturun.

Sizin favori kahveniz var, değil mi? Müşterilerinizin de öyle. Onların tercihlerini öğrenmek için pazar araştırması yapın. Onları memnun etmek için farklı tarifler yapmak için 3D kahve editörünü kullanın. Çok yaratıcı bir şekilde birden fazla malzemeyi birleştirebilirsiniz.

Kahve dükkanınızı başlatın, inşa edin ve geliştirin. Bütçenizi kontrol edin – yatırım için yeterli paranız var mı, yoksa bazı kesintiler yapmanız mı gerekiyor? Yeni kahve işinizi nerede ve ne zaman başlatmak istediğinize karar verin. Bir barista işe alın (veya işten çıkarın), pazarlama kampanyası yapın, rahatlatıcı bir mekan oluşturun ve puanları toplayın. Tüm görevleri tamamlayın!

Büyük bir Rollercoaster, pizza conection, planet coster gibi oyunların hayranı mısınız? Biziz! Yeni kahve dükkanı simülasyonuna kendinizi kaptırın. Şehirdeki en iyi kafeyi inşa edin. Atıştırmalıklar, kurabiyeler satarak ve baristaları yöneterek kendi kafanızı oluşturun – hepsi bu yeni kahve dükkanı simülasyon oyununda. Kahve imparatoru olun, yoldaş hissetmeyin, müşterilerinizle güven ilişkisi kurun, sınırları aşın ve tüm dünyanın en iyi imparatorluğunu yaratın!

“Rahat ol ya da sıkı çalış!” diye düşünebilirsiniz. İşinizi yıkmak istemiyorsanız – yeteneklerinizi kullanın ve sıkı çalışın! Başarılı bir kahve dükkanına sahip olacak ve “Ne kadar tatmin edici bir manzara!” diyeceksiniz. Bunları Espresso Tycoon’da yapın – 2023’nin en iyi simülasyon oyunlarından biri! Objektif olmayabiliriz, ama gerçekten öyle düşünüyoruz!


Espresso Tycoon indir - (Direkt indir)

30.680
OYUN BİLGİLERİ 7 Haziran 2023 16:35
Espresso Tycoon

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.82 GB

Crack: RUNE

Tarih: 7 Haziran 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?