Escape From School F.E.L.I.K

0Geceleri Çernobil’de okulda kilitli kaldınız. Sadece reaktörü havaya uçurarak çıkabilirsiniz, ancak reaktör kontrol paneline erişmek için zırhlı kapıyı açmanız gerekiyor.

Bunu yapmak için tüm bileşenleri topluyoruz ve içine yerleştiriyoruz. Ancak bu ürkütücü yerde yaşayan canavarlara ve mutantlara dikkat edin, her biri sizi avlayacaktır.

Sovyet okulunun tüm sırlarını çözün, bazıları ürkütücü, bazıları ürkütücü. Ayrıca dikkatli olun, radyasyona maruz kalmak halüsinasyonlara neden olabilir, bu nedenle duyduğunuz her gıcırtıya dikkat edin.

Konumlar
1 bina – göründüğünüz yer. Daha küçük olmasına rağmen zeki olan mutant FELIK tarafından korunmaktadır.

Ondan kaçmak için uzun süre gözünden kaybolmanız gerekiyor. Farklı renkteki anahtar kartları ve hayatta kalma eşyalarının yanı sıra kapıları açabileceğiniz eşyaları bulabileceğiniz açık dolapları arayın.

2 bina – Ilyich tarafından korunuyor. Kameranız yoksa bu binaya gitmemelisiniz. Bu hayaletin yüksek hızına rağmen fotoğraf çekerseniz bir süreliğine ortadan kaldırabilirsiniz, böylece flaş onu ortadan kaldıracaktır. Bu şehir ayrıca 305 numaralı kapıyı açacak eşyaları ve harita anahtarını içerir.

Hayatta Kalma Asaları
Kamera – sadece ilk binada girilir. ellerde taşınır. Bu öğenin temel amacı, Ilyich’in ortadan kaldırılmasıdır.

Çekimler arasındaki gecikme 4 saniyedir, bu nedenle Illich’in size yeterince yakın olduğundan emin olun çünkü flaş ona isabet etmezse ona yakalanma riskiniz vardır. Ayrıca flaş yardımıyla resimler üzerinde ipuçları gösterebilirsiniz.

Prehistorya
Geceleri kilitli terk edilmiş bir okulda uyansaydın nasıl hissederdin? Burada size ek olarak, bu kurumun çalışanlarının ruhlarının yanı sıra brodt mutantları da var.

Bu binanın etrafında dolaşırken son derece dikkatli olun, herhangi bir dikkatsiz hareket ve mutantlar tarafından fark edilme riskiniz var. Fark edilmeden katlar arasında hareket etmek için arka odalardaki merdivenleri kullanın. Ve yoğunlaşan bir pompalama sesi duyarsanız – koşun.


6.944
OYUN BİLGİLERİ 16 Ocak 2023 16:52
Escape From School F.E.L.I.K

Tür: Bağımsız Yapımcı, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 555.66 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 6 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?