eSail Sailing Simulator

0eSail Sailing Simulator indir - (Direkt indir)

eSail ile nasıl yelken kullanılacağını, tramola ve kavançayı, camadan vurmayı, tekneyi yanaştırmayı ve demirlemeyi öğreneceksiniz. Bu sadece bir oyun değil, ustalaştıktan sonra gerçek bir yatın nasıl yönetileceğine dair size bir anlayış kazandıracak, tam özellikli bir yelken simülasyonu dur.

Halatları öğrendikten sonra Shearwater Adaları’nı çevreleyen açık sulara çıkın ve Prenses Zara’nın enkazı gibi özellikleri araştırın. Ayrıca yelken yarışları , hazine avları, seyahat planlama ve çarpışmadan kaçınma gibi engelli parkurlarda kendinizi test edebilirsiniz.

Gerçek bir teknede kaptanlık yapmadan veya mürettebat oluşturmadan önce becerilerinizi geliştirmek için eSail’i kullanın. Ya da sanal dünyada yelken açmaya devam edin – tercih sizin!

DOĞRU TEKNE KULLANIMI
eSail, hassas ve gerçekçi tekne kullanımı için en iyi seçimdir. Suda gezmekten, dümen sürüşüne kadar “sanal tekneniz gereken düşünce ve eylemleri ile gerçek dünyaya oldukça yakın” YACHTING MONTHLY.

UZMANLARDAN ÖĞRENİN
eSail, sertifikalı eğitiminizi destekleyebilecek eksiksiz bir yelken kursu içerir RYA, US Sailing, Sail Canada etc.). “eSail ile Yelken Öğrenin”, Jon Dobbin (Okyanus Yat Ustası) ve Hannah White (İngiliz Kanalı’nın en hızlı yelkenli sandal geçişi için Guinness Rekorlar Kitabı) gibi uzmanlar tarafından yazılan ve anlatılan 20 interaktif eğiticiye sahiptir. Kurs, yelkeni yükseltmekten haritayı kullanmaya, demirlemeye, demirlemeye ve daha gelişmiş yelken trimine kadar her şeyi kapsar. NOT: Bir yelkenli tekneyi, eSail’in destekleyebileceği ancak hiçbir şekilde yerini tutamayacağı uygun sertifikalı eğitim olmadan asla kullanmamalısınız.

“eSail Yelken Simülatörü, tamamen detaylı ve kapsamlı bir şekilde doğru yelken eğitimi için çıtayı yükseltti. Basitçe söylemek gerekirse, buraya dahil edilen eğitimler harika! ” SIM UK.

CANLI YELKENİ KEŞFET
Canlı Yelken modu ile hafif esintilerden en şiddetli fırtınalara kadar sürekli değişen hava düzenlerini deneyimlerken Shearwater adalarının çevresindeki denizleri ve okyanusu keşfedersiniz. Demiri almadan önce VHF telsizinizdeki hava tahminlerini dinleyin ve yelkenlerinizi buna göre ayarlayın (Yada camadan vurun!).


eSail Sailing Simulator indir - (Direkt indir)

11.871
OYUN BİLGİLERİ 6 Mayıs 2022 18:00
eSail Sailing Simulator

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor, Türkçe Oyunlar, Yarış

Platform: PC

Boyut: 208.3 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 26 Mart 2019

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?