Ereban Shadow Legacy

0Ereban: Shadow Legacy, unutulmuş bir ırkın son üyesi olan Ayana’yı canlandırdığın yüksek tempolu, gizlilik bazlı bir platform oyunudur. Mistik gölge güçlerini ve ileri teknoloji cihazları kuşanarak geçmişinde saklı olan hakikati açığa çıkarmak ve iyiyle kötünün birbirine karıştığı, ölmek üzere olan bir evreni kurtarmak için öldür veya bağışla. Arkanda nasıl bir miras bırakacaksın?

Shadow Merge (Gölgelerle Birleş) becerisiyle eşi benzeri görülmemiş bir gizlilik ve gölge kombinasyonunu deneyimle. Gölgelere dalıp içlerinde özgürce hareket ederek duvarlara tırman, ulaşılamayan yerlere ulaş, gizlenip pusu kur ya da görünmeden ilerle.

Ölümcül olan ya da olmayan daha fazla gölge gücü öğrenmek için yankıları yut, ileri teknoloji cihazlar üret ve tüm bunları Helios saflarına sızıp ne gizlediklerini araştırmak için çevikliğinle birleştir.

Öldür ya da bağışla. Öldürmekten vazgeç ya da tüket. Karar senin: Gerçeği açığa çıkarmak için ne kadar ileri giderdin?

Her seviyeye kendi oynanış tarzınla yaklaş. Eylemlerin iyi ve kötünün ötesine geçtiği bu bilim kurgu evreninde güçlerini kullanarak ister bir hayalet gibi hareket et, ister ölümcül bir gölge olarak düşmanlarına saldır.

Ereban’ların son üyesi olarak halkının başına gelenleri ve kendi kimliğini açığa çıkar. Terk edilmiş şehirlerin harabelerinden geç, antik tapınakların içine kazınmış bilim kurgu tesislerine sız ve unutulmuş ırkının kalıntılarını keşfet.

Enerji krizini çözdüğünü iddia eden esrarlı mega enerji şirketi Helios’un sırrını açığa çıkar.


26.128
OYUN BİLGİLERİ 10 Nisan 2024 20:14
Ereban Shadow Legacy

Tür: Oyun, Bağımsız Yapımcı, Macera, Platform

Platform: PC

Boyut: 3.2 GB

Crack: RUNE

Tarih: 10 Nisan 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?