Ensora

0Gizemli çöl gezegeni Ensora’nın kolonistlerinin soyundan geliyorsunuz.

Dünya ile teması kaybeden insanlar, yiyecek ve kaynak kalıntıları için umutsuz bir mücadele içinde gruplara ayrıldı. Vahşi haydut çetelerine karşı savaşabilir misin? Güçlü Corporation’ın sırlarını ortaya çıkaracak mısınız? Eve dönme şansın var mı?

Oyunda çok hızlı dövüşlerle yüzleşmek zorundasınız. Dövüşün sonucu genellikle oyuncunun hızına ve doğruluğuna bağlıdır. Kazanmak için mevcut tüm silahları kullanın – enerji tüfeklerinden savaş füzelerine. Becerilerinizi geliştirin ve yenilmez olun!

Gezegeni keşfetmek için bir uzay gemisini kontrol etmelisiniz. Gemide, yakıt seviyesini ve yiyecek, ticaret veya el işi faydalı eşyaların miktarını izlersiniz. Dinlenme sağlığınızı geri getirecektir.

Yiyecek ve kaynak aramak için gemiden ayrılırken Ensora’nın birçok tehlikesiyle karşılaşacaksınız – vahşi yaratıklar, haydutlar, androidler ve daha fazlası. Unutmayın, zorlu engellerin olduğu yol çoğu zaman en cömert ödüle götürür.

Ensora kolonicilerinin ve güçlü Şirketin tarihi hakkında kitaplarda, gizli yazılarda veya oyun yerlerine gizlenmiş mektuplarda bilgi edinin. Portal’ın gizemini çözmek ve Dünya’ya geri dönmek için Ensora’nın tarihi hakkındaki bilginizi kullanın.


15.641
OYUN BİLGİLERİ 18 Ocak 2023 15:37
Ensora

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.17 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 17 Ocak 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?