Enshrouded

1Enshrouded indir - (Direkt indir)

Közdiyar ülkesi kaybedildi. Büyülü güçlere tamah eden ataların, dünyayı tüketen bir felaketi serbest bıraktı.

Enshrouded, büyüyen voksel tabanlı bir kıtada geçen, Aksiyon RYO savaş sistemine sahip bir üretim ve hayatta kalma oyundur. Açık dünyasının dağlarında ve çöllerinde seyahat ederken kendi yolunu özgürce seçebilir ve kaderini şekillendirebilirsin.

Alev’in kadim gücünü tutuştur ve yüzeyin altında çözülen hikâyenin parçalarını birleştir.
PUS’TAN SAĞ ÇIK
Oyuna başladığında sahip olduğun tek şey, yabanda hayatta kalma iraden olacak. Kayıp krallığın harabelerinde bulduklarınla idare etmek ve etinin tadına bakmak isteyen canavarlara karşı koymak zorundasın.

Saklı bilgileri ve hazineleri ararken ormanlardan, mağaralardan, zindanlardan geçeceksin. Pus’un içerisine atılmak ve derinden gelen korkulara karşı onların evinde savaşmak için kuvvetini topla.

YÜREK HOPLATAN AKSİYONLU SAVAŞLAR
Pus, yozlaştırdığı toprakları yutar, karşılaştığı canlıları dönüştürerek onların kılavuzu olur. Diyarı kasıp kavuran tarafları ve amansız baş düşmanları kesip parçalayarak, ormanlarda Leşçilerle, mağaralarda Vukahlarla ve siste Düşmüş varlıklarla savaşarak yoluna devam et.

Kaçın, savuştur ve senden beklemeyen dövüş yetenekleriyle düşmanlarını şaşırt. Geniş kapsamlı yetenek ağacı sistemiyle kendine has oyun tarzını geliştirirken düşmanlarının zayıflıklarından faydalan.

DESTANSI YAPILAR OLUŞTUR
Toprağı cana kavuştur! Voksel tabanlı inşaat sistemiyle yaratıcılığını serbest bırakarak destansı boyutta, çeşitli malzemelerle ve mobilyalarla özelleştirilmiş görkemli mimari yapılar oluştur. Bir şeyler inşa ederken sadece kendini düşünme. NPC’ler duvarlarının ardına sığınarak gelişmiş atölyelerin kilidini açacak, destansı silahlar ve zırhlar üretebilmeni sağlayacak.

EFSANELERE LAYIK EKİPMAN ÜRET
Oldukça fazla sayıdaki efsanevi silahları ve zırhları üretip özelleştirerek yabana atılamayacak bir güce sahip ol. Kalkan, kılıç, asa ve yayda ustalaşarak Pus’un amansız ilerleyişine karşı dur.


Enshrouded indir - (Direkt indir)

40.810
OYUN BİLGİLERİ 24 Ocak 2024 20:21
Enshrouded

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 30.7 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 24 Ocak 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?