Endzone A World Apart Distant Places

0Endzone A World Apart Distant Places indir - (Direkt indir)

Yeryüzündeki ayak izimizi yeniden kazanmaya başladığımızdan bu yana yüzyıllar geçti. Bu güne kadar, içinde bulunduğumuz zorlu ortama dayanacak bir barınaktan çok daha fazlasını, gelişen bir sığınak kurmaya çalıştık. Burası güvenlik, sağlık, eğitim ve hatta elektrik sağlayan bir yer ama en önemlisi, herkesin evi diyebileceği bir yer. Mutluluğun peşinden gidilecek yer. Ancak bu önemli kilometre taşlarına ulaşılıp yeni ve sağlıklı bir uygarlığın yaratılmasına rağmen, halkımız hala ileride ne olduğunu merak ediyor.

Öncü oldukları için, diğer kurtulanlara ulaşmak ve yerleşim sınırlarının ötesinde yeni ve heyecan verici yerler keşfetmek istiyorlar. Pek çok efsanenin bahsettiği Uzak Yerleri ortaya çıkarmak istiyorlar.

Bilgi için doyumsuz bir arayışla hareket eden kaşifleriniz, amaca yönelik sıcak hava balonlarıyla gökyüzüne çıkabilir ve haritanın çok uzağında gizemli yerlere seyahat edebilir.

Yerleşimin güvenliğinin çok dışında bir macera ve keşif yolculuğuna çıkın.

Sizi dünyanın 4 farklı, ancak görünmeyen yerine götüren 12 hikaye odaklı, büyük ölçekli küresel keşif gezisini deneyimleyin. Yalnızca en donanımlı maceracılar için uygundurlar, belirsiz ama çok tatmin edici sonuçlar sunarlar.

Yeni keşifler sırasında keşfedilebilecek yeni binalarla yerleşiminizi destekleyin ve genişletin.

Halkınızın hindistancevizi ve muz gibi 6 yepyeni egzotik tohumun eşsiz lezzetlerini ve değerlerini deneyimlemesini sağlayın.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Endzone A World Apart Distant Places indir - (Direkt indir)

10.764
OYUN BİLGİLERİ 17 Mayıs 2022 22:11
Endzone A World Apart Distant Places

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.5 GB

Crack: FLT

Tarih: 17 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?