Endless Space 2 Awakening

0Endless Space 2 Awakening indir - (Direkt indir)

2017 yılında bilgisayar platformu için Steam üzerinde lansmana çıkan Endless Space 2 yeni bir genişleme almaya hazırlanıyor. Steam üzerinde ön siparişlere açılan genişlemenin adı Awakening olarka duyuruldu.

Kısa süreliğine oynaması ücretsiz olan Endless Space 2 Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilirken aynı zamanda indirimli fiyat etiketleri ile de yüzleri güldürmeye devam ediyor. 12 Eylül’e kadar yüzde 75 indirimle 59.00 TL yerine 14.75 TL fiyat etiketine sahip olan oyun, 12 Eylül’de yeni genişlemesi olan Awakening’e de kavuşacak.

Awakening’de çıkış gününe kadar yüzde 10 indirimli olarak oyunculara sunuluyor. Normalde 35.00 TL fiyat etiketine sahip olan yapım indirimli olarak 31.50 TL olarak satışlarına devam ediyor. Yeni düşman grupları ile bizleri tanıştıracak olan genişleme de Akademi Galaksisi için aktif bir rol alacak, doğrudan ticaretler yapabilecek, yeni içerikler keşfedebileceğiz.

Yeni kahramanlar ve içerikler ile karşılaşacağımız genişleme de akademi rolleri de yer alacak. Roller de oyunculara 4 farklı ve güçlü akademik rol sunulacak. Kayıp kalıntıları da bulmaya çalışarak yeni ödüllere de erişebileceğiz.

Ana oyunda içine dahildir.Direk oynayabilirsiniz.


Endless Space 2 Awakening indir - (Direkt indir)

25.797
OYUN BİLGİLERİ 13 Eylül 2019 13:09
Endless Space 2 Awakening

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 12 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 12 Eyl 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?