Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG

0Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG indir - (Direkt indir)

Distopik bir ortamda geçen, düşmanlarla savaşmanıza, düşmanca çorak araziyi keşfetmenize, karakterinizin seviyesini yükseltmenize ve parçalanmış dünyada – hayatta kalanlardan oluşan – gruplardan birine katılmanıza ve toplumun geri kalanından kopmanıza izin veren bir taktik bilimkurgu RPG’si .

CRONUS Corporation’ın beş kanadından birine kaydolun – her biri kendi özellikleri, mekanikleri ve oyun seçenekleriyle – ve radyasyondan, anormalliklerden ve bir dizi diğerinden kaçınırken Kubbe’nin içinde benzersiz eserler arayışında tek yönlü bir yolculuğa çıkın. Size zarar vermek için dışarı çıkan yaratıklar.

Sıradan bir şirket çalışanı olarak başlayabilirsin ama sonunda ‘Olay’ olarak bilinen felaketin öncesinde, sırasında ve sonrasında geçen anlatının arkasındaki itici güç olacaksın.

Crafting, savaş, müzakere; Eğer hayatta kalmak istiyorsan senin hakkında tüm fikirlerine ihtiyacın olacak.

Temel bilgilere aşina olduğunuzda, zenginlik ve tehlikelerle dolu açık bir dünyaya yönlendirilirsiniz. Eski yollar yok oldu – güçlü Maelstrom tarafından toza çevrildi – ve Kubbe’nin altındaki harap olmuş araziyi kontrol etmek için yarışan altı güçlü grup küllerinden yeniden doğuyor. Müttefik mi olacaklar, düşman mı? Bu seçim – ve Dome’un geleceği – sizin elinizde.


Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG indir - (Direkt indir)

13.628
OYUN BİLGİLERİ 11 Şubat 2022 13:59
Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 14 GB

Crack: CODEX

Tarih: 7 Eylül 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?