EMPTY SHELL

0EMPTY SHELL indir - (Direkt indir)

EMPTY SHELL sizi karanlık bir endüstriyel ortama, hiçliğin ortasında bir Japon adasındaki gizli bir tesise atacak. Her gönüllü, fazla ayrıntıya girmeden bir “kurtarma operasyonu” için sözleşme imzaladı.

Tesisin onlarca yıldır terk edilmiş olduğunu ancak tesis kurulduğunda bir şeylerin ters gittiğinin hemen anlaşıldığını söylediler.

Tesisin, içinde bulunduğunuz aşırı sonuçlara yol açan kazaya kadar faaliyet gösterdiği yılların karanlık sırlarını keşfedin.

Her öldüğünüzde, oraya gönderilen yeni bir gönüllüyü kontrol edeceksiniz. Başlangıç ​​ekipmanınız rastgele seçilecek ve her seviye yeni bir düzen ile oluşturulacak.

Karanlık koridorlar ve soğuk odalar. İğrenç yaratıklar ve kanlı kavgalar. Bu roguelite hayatta kalma-korku oyununda çözülmesi gereken bulmacalar, kurtarılması gereken ekipmanlar, günlükler ve belgeler sizi bekliyor.

Her yeni seviyeye girdiğinizde veya öldüğünüzde rastgele oluşturulan haritalar Karanlıkla çevrili yukarıdan aşağıya bir perspektif

Hayatta kalma şansınızı artırmak için silahları, cephaneyi ve aletleri temizleyin Hayati olduğunu düşündüğünüz şeylere yer açmak için envanterinizi yönetin

Tesisin her odasında farklı türde düşmanlar sizi avlayacak Dövüşler sırasında size yardımcı olacak yükseltmeleri ve cihazları satın alın

Orada çalışan insanların hikayelerini açığa çıkarmak için 1950’lere ait günlükleri ve belgeleri bulun


EMPTY SHELL indir - (Direkt indir)

25.180
OYUN BİLGİLERİ 17 Ekim 2023 18:48
EMPTY SHELL

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 98.86 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 16 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?