Empires of the Undergrowth

3Empires of the Undergrowth, karınca koloninizi yönettiğiniz, oldukça hızlı bir tempoda oynanan, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyunda en hayati şey, kraliçe karıncayı korumak. Eğer kraliçe ölürse, oyunu kaybedersiniz. Koloniniz yer altını kazarak tüneller ve odalar kurarken, elde edilen kaynaklar sayesinde koloniyi genişletiyorsunuz. Savaşçı karıncalar sayesinde çevredeki korkutucu böcekleri ezip diğer kolonilerle savaşabilirsiniz.

Birleşik Krallık merkezli Slug Disco Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan Empires of the Undergrowth, 1 Aralık 2017’de Steam’de erken erişime açıldı. Şirket gelecekte oyuna yeni oyun modları, yaratıklar ve yetenekler getirmekte kararlı. Oyunun erken erişiminde “Formicarium” adlı hikaye modu dört bağımsız görev ile yer alıyor. Buna ek olarak, oyunda “Savaş Arenası” adıyla bir oyun modu bulunuyor. Burada her iki taraf için seçeceğiniz yaratıkları savaştırabiliyorsunuz. Ayrıca yine modlar altında beş yeni seviyeye ait Alpha demolar bulunuyor. Oyunda bir de “Serbest Oyun” modu yer alıyor.

Oyuna son olarak Nisan ayında “Leafcutter güncellemesi” adıyla yepyeni yaratıklarla dolu yeni yağmur ormanı ortamı, iki yeni seviye ve yeni bir Formicarium mücadelesi eklendi. Biz bu incelemeyi 0.2022 numaralı erken erişim versiyonunda yapıyoruz.


54.785
OYUN BİLGİLERİ 29 Mart 2020 22:30
Empires of the Undergrowth

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.7 GB

Crack: V0.21 

Tarih: 1 Ara 2017

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?