Ember Knights

0Ember Knights indir - (Direkt indir)

Bu hızlı aksiyon rogue-lite oyununda, kargaşa içindeki bir evrenin son umut kıvılcımı olan Ember Knights olarak oynayın. Çılgın büyücü Praxis, Köz Ağacı’ndaki hayatı sifonladı ve yoluna yozlaşma yayarak Prime Worlds’ten kaçtı.

Solo veya kooperatifte (4 oyuncuya kadar), ölümcül orduları kesmek ve kesmek, destansı patronları yenmek, çürüyen Prime Worlds’ü serbest bırakmak ve Ember Tree’ye enerji geri yüklemek için güçlü silahlar ve beceriler kullanın!

Efsanevi savaşçılar, Köz Şövalyeleri bir düzineden fazla silah ve beceriyi kullanma konusunda yetenekli… Ve Erken Erişim sırasında daha pek çok şey geliyor!
Ancak, kılıç şövalye yapmaz… Aksiyon dolu savaş odaları aracılığıyla, saldırılarınızı zincirlemeniz ve ateşli saldırıları serbest bırakmak için becerilerinizi mükemmel bir şekilde zamanlamanız gerekecek.
Çevik ve korkusuz, hızınızı kullanın ve düşmanlarınızı alt etmek ve onlara karşı koymak için kaçın!

Yeni becerilerin kilidini açarak, oyunun kurallarını değiştiren kalıntıları donatarak ve nadir öğeleri yağmalayarak benzersiz ve ölümcül yapılar oluşturun. Hasara dayanıklı, kalabalığı kontrol eden bir kılıç ustasından, çağırarak zehir saçan bir okçuya, koşularınız sırasında kendi yapınızı oluşturun.

İşbirliğinde, oyun tarzlarınız arasında kombinasyonlar ve sinerjiler oluşturmak için arkadaşlarınızla koordine edin.

Canavarlar, hayaletler, büyücüler ve her türden yaratık… Her biri kendine özgü saldırı ve davranışlara sahip düzinelerce benzersiz canavara karşı savaşın.

Seçkinler ve Şampiyonlarla yüzleşmeye hazır olun, onlar Praxis’in sadık kölelerinin daha dirençli ve daha ölümcül versiyonlarıdır. Başarılı olmak istiyorsanız oyun tarzınızı her karşılaşmaya uyarlamanız ve hatalarınızdan öğrenmeniz gerekecek.
Erken Erişim boyunca çok daha fazla zorluk geleceği için tetikte olun.


Ember Knights indir - (Direkt indir)

2.080
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2022 18:42
Ember Knights

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 340.4 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 20 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?